Twój szczęśliwy kolor.

 

Bycie w zakresie frekwencji  szczęśliwych dla siebie kolorów  wpływa pozytywnie na biochemiczną strukturę organizmu; zwiększa produkcję endorfin – hormonów odpowiedzialnych za dobre samopoczucie. Im więcej tychże hormonów, tym lepsze samopoczucie, a to vice versa wpływa znakomicie na siłę życiową, na samorealizację.

czytaj – prawo przyciągania..

 

randka z dniem. Pomyślny kolor dnia

Piątek. 30 sierpnia

Dzisiejszego dnia energię wewnętrzną wspiera kolorystyka zielona. Chcesz dodać sobie power sięgnij po nią. Natomiast w materii finansowej pomyślną kolorystyką jest ta związaną z wodą. Granat i intensywny niebieski.

Frekwencje obu kolorów – zieleni i niebieskości są obecne w charakterze dnia. Wystarczy tylko pomyśleć – wyobrazić i i sięgnąć po nie.

Ale…  tego co nie ma dzisiejszy dzień, czego mu brakuje  to –  kolorystyka czerwieni.

Dlatego kolor czerwony –  we wszelkich możliwych odcieniach- intensywnych, i łagodnych – jest kolorem bardzo szczęśliwym dzisiejszego Piątku.

 

 

randka z dniem. Pomyślny kolor dnia.

Sobota 31 sierpnia.

Dzień inteligentny, korzystny dla pracy twórczej, zarówno umysłowej jak i fizycznej.

Kolorami pomyślnymi są dzisiaj – zielony i czerwony. Pierwszoplanowa zieleń – w tonacji żywej jest frekwencją generującą powodzenie i bogactwo szerokoplanowe, relacje, finanse. Czerwień natomiast gra rolę duchowego wsparcia.

Dzisiejszej Soboty frekwencje obu kolorów  – zieleni i czerwieni – są godne polecenia, Są szczęśliwe.

W kontekście relacji – dla kobiet bardziej polecana jest intensywna czerwień,  a dla mężczyzn – butelkowa zieleń.

Tu możesz zamówić kod urodzenia. Dzięki niemu  poznasz osobiste szczęśliwe kolory-  gwarantujące Ci wsparcie na drodze życiowej.

 

randka z dniem. Pomyślny kolor dnia.

Niedziela 1 września.

Dzień na dostrzeżenie tego, co zrealizowaliśmy.  Na docenienie tego. Na radość z tego… na bycie zadowolonym z siebie. Dzień przesycony jest nastrojowością. W dobrym nastroju lepiej planuje się i przyszłość… wszystko wydaje się łatwiejsze, i jest takim.

Dwie frekwencje kolorystyczne uaktywniają pozytywny potencjał dnia – jego mądrość – czerwień i zieleń

Pierwszoplanowa jest czerwień, działająca w szerszym aspekcie, uaktywnia energię bogactwa z przeniesieniem na wszystkie aspekty życiowe.  Pełni rolę szczęśliwego koloru dzisiejszej niedziel. Zieleń wpływa pozytywnie na ,,zbytnie zagłębianie się w siebie“, pobudza do działania.

Czerwień i zieleń -dwa pomyślne kolory dnia.

Co jeszcze … dzień sprzyjający modlitwie, medytacji. Głębszym refleksjom. Dotacjom. Wyciszeniu.

,, Prawda jest cicha … niewidoczna… jakby się wstydziła, że jest prawdziwa,  Ofiarujmy sobie te momenty wyciszenia, zagłębienia –  jak najczęściej. Ofiarujmy sobie ciszę“,

 

 

randka z dniem. Pomyślny kolor dnia.

Poniedziałek 2 września.

Tydzień zaczyna się bardzo korzystną cyrkulacją energetyczną, generującą powodzenie w aspekcie  osobistym i zawodowym.

Dzień jest silną osobowością. i tę cechę charakteru oferuje  każdemu. A gdzie siła, tam bogactwo – także finansowe. Dzisiejszego Poniedziałku kolorem generującym progres finansowy jest intensywna czerwień i purpura.

Frekwencje elementu ognia, a tym samym kolorystyki z nim związanej  – są obecne w matrixie dnia. Niekoniecznie trzeba po nią sięgać.  Ale… kto ma taką ochotę  – to jak najbardziej jest to korzystne. Byleby nie przegrzać się.

Kolorem na który warto zwrócić uwagę jest zieleń. Piękna – soczysta zieleń. Gra ona dzisiaj rolę szczęśliwego koloru. Wpływa bardzo dobrze na cały układ energetyczny dnia.  A tym samym na nas.

Zamów kod urodzenia. poznaj swoje  szczęśliwe kolory.

 

randka z dniem. Pomyślny kolor dnia.

Wtorek. 3 września

sorry za opóźnienie z wpisem. Ce la vie.

Wtorek jest niesamowicie inteligentny. Doskonały dzień na załatwienie ciekawszych zagadnień życiowych. Kolorem linkującym do źródła inteligencji świata jest dzisiaj wibracja aktywnej zieleni. Wibracja ta jest obecna na poziomie energetycznym dnia i niekoniecznie trzeba jej dodawać, chyba że ktoś ma ochotę wznieść się na poziom geniusza.

Dzień ułatwiający podejmowanie trafniejszych decyzji.

W tej materii – uaktywnienia pozytywnego potencjału pomocna jest  dzisiaj wibracja kolorystyki czerwonej. Czerwień gra dzisiaj rolę koloru szczęśliwego. I jest takim. Uaktywnia mądrość i przejrzystość sytuacji. Dalekowzroczność. Dzisiejsze decyzje mogą mieć  wpływ na przyszłość.

co jeszcze … czerwień  jak najbardziej polecana.

Jaki jest twój  szczęśliwy kolor. .Jaki kod energetyczny.

 

randka z dniem. Pomyślny kolor dnia.

Sroda 4 września.

Dzień nacechowany energią niespodziewanej fortuny, niespodziewanego dopływu finansowego; wygrana, nagroda, obdarowanie. Przy codziennych staraniach o zapewnienie godnego życia, opłacenie rachunków uśmiech fortuny jest sympatycznym dodatkiem. Dzisiejszego dnia fortuna jest w bliskim zasięgu.

Kolorem aktywującym fortunę jest zieleń, ale jak wspomiałam,  jej wibracje są obecne na poziomie energetycznym dnia. Niekoniecznie należy ją dodać, chyba że ktoś lubi tę farbę, to jak najbardziej.

Zieleń pełni dzisiaj rolę koloru dynamicznego bogactwa. Fortuny.

Bardzo ciekawym akcentem jest nacechowania dnia również energią przyjaźni, wzajemnej pomocy. Uśmiechu.

Ale aby uaktywnić wspaniały potencjał dnia wypada dodać wibracji czerwieni. Gra ona dzisiaj rolę szczęśliwego koloru, wpływającego doskonale na wszystkie aspekty życiowe – prywatne i zawodowe.

Co jeszcze … rodzimy się z zapisanym osobistym szczęśliwym kolorem.

 

 

randka z dniem Pomyślny kolor dnia.

Czwartek 5 września  Randka z dniem.

Dzień nie tylko bogaty, ale i silny. mentalnie,  a to znaczy, że potrafi bogactwo zatrzymać przy sobie.

I te cechy charakterologiczna dnia są dostępne każdemu.

Frekwencja siły mentalnej reprezentowana jest kolorem intensywnie czerwonym i jest OBECNA w matrixie dnia. Frekwencja zieleni grająca rolę koloru generującego  bogactwa jest również dostępna na poziomie energetycznym dnia.

Oba te kolory:, czerwień – siła mentalna, wysoka samo świadomość i zieleń – bogactwo są dzisiaj korzystne, ale powiedziałabym, że według uznania.

Kolorem szczególnie dzisiaj korzystnym jest biały. Gra on rolę koloru szczęśliwego. Także srebrny czy popielaty.

Dzień na bycie zdecydowanym, odważnym, pewnym siebie. jeśli komuś tych cech brakuje, to można ćwiczyć je.

Frekwencje dnia dają pełne wsparcie w tym kontekście.

Jaki jest twój  kolor bogactwa  .Zamów.

 

randka z dniem. Pomyślny kolor dnia.

Piątek 6 września

Dzień urozmaicony energetycznie, a tym samam kolorystycznie,  i przypominający szybko płynącą rzekę. Ale pomimo ,,nakręcania tempa “potrafiący znaleźć moment na przemyślaną decyzję.

Szybko i sprawnie, i inteligentnie – to cecha charakterologiczna dzisiejszego Piątku dostępna każdemu.

Dzień  korzystny na wykonanie zaległych rzeczy, tych ważnych i mniej, ale również istotnych.

Dzień na energiczne działanie, ale także na uczenie się chwilowego wyhamowania nawet w największym wirze życia, celem relaksu – zebrania myśli.

Szczęśliwym kolorem dnia jest czerwień. W .wiecie materialnym czerwień w ubiorze, dodatkach jest jak najbardziej korzystna. Gra rolę wibracji generującej bogactwo. Powodzenia prywatne – uczucia i zawodowe – docenienie.

Poznaj osobisty kolor bogactwa 

 

ta Rzeka. Ona potrafi ....skieruj do niej dłonie i wyobraź sobie...

skieruj do niej dłonie i wyobraź sobie, jak ci ofiaruje  dokładnie to, co pragniesz! Ale skonkretyzuj pragnij!!!

 

randka z dniem. Pomyślny kolor dnia.

Sobota 7 września.

Dzień zagłębiania się w wydarzenia i to te obecne, jak i z przeszłości. Dzień  sprzyjający wyciąganiu korzystnych wniosków.

Z poziomu charakterologicznie dzisiejszej Soboty mamy do dyspozycji fleksyjność w myśleniu i odwagę w przeforsowaniu swego punktu widzenia. Tylko korzystać z tych wartości.

Kolorem szczęśliwym jest dzisiaj czerwień – i podobnie jak wczoraj – ma moc generowania bogactwa. Bogactwa rozumianego w szerszym zakresie – przynoszącego się na wszystkie aspekty życiowe; rodzina, związki, praca, finanse, nauka.

Frekwencje czerwieni pomogą w tym, aby nie za głęboko zanurzać się w przeszłość, wyciągać trafne i szybsze wnioski. Dodadzą power w materializowaniu pragnień.

W sferze uczuciowej kobietom sprzyja dzisiaj wibracja kolorystyki ziemskiej – brązy, beże, czekolada – także do jedzenia, ale ta  powyżej 70 %. Dla mężczyzn korzystna w kontekście relacji jest czerwień.

 

randka t dniem. Pomyślny kolor.

Niedziela 8 września

Dzień na przeciwstawianie się przeciwnościom. Na budzenie ducha odwagi.

Dzień  na ,,schodzenie z drogi `, niewdawanie się w dyskusje i spory.  Korzystny dzień na skupienie się nad swoim życie, na podążanie w przez siebie sprecyzowanym kierunku… własnymi drogami.

Kolor szczęśliwy dzisiejszego dnia to brąz – jasny i ciemniejszy – czekoladowy. Wibracje kolorystyki ziemskiej – brązowawej grają  również  rolę energii generującej bogactwo. Powodzenie ogólnie rozumiane.

Korzystny jest dzisiaj także kolor żółty. Wzmocni meridian śledziony, co vice versa zwiększa giętkość myślenia. Inteligencję.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Poniedziałek 9 września.

Dzień korzystny na odważnie podejmowane decyzje.

Dzień ofiaruje nieprawdopodobną dawkę odwagi, zawalczenia o swoje pozytywne racje.

Dzieje się tak za sprawą dominującego elementu metalu na poziomie energetycznym. Ale metal to także nieugiętość, przeciwstawianie się, trzymanie się kurczowo swoich racji.

Aby zminimalizować tę cechę charakterologiczną dnia, warto sięgnąć po kolorystykę czerwoną.

Czerwień gra dzisiaj rolę koloru zwiększającego rozsądek i jasność myślenia w sytuacjach spornych,  wpływa na dyplomatycznie .załatwienie spraw.  Wyzwala również górnolotne myślenie i nie skupianie się na nieistotnych

Wibracje  czerwieni w świecie uczuć to miłość, sympatia, szacunek. I te uczucia wpływają doskonale na cechy charakterologiczne dnia. I nie tylko dzisiejszego. Warto je uaktywnić …

innym kolorem godnym polecenia jest żółty i ładny brąz.

Czytaj – czerwień czy zieleń.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Wtorek 9 września.

Dzień korzystny na …. sięgnięcie po wsparcie od innych. Dzień na przekonanie się, że ludzie nie tylko potrafią brać ale i ofiarować. Tendencja dnia do wykazania się, do zaimponowania w pozytywnym znaczeniu.

Dzień dynamicznie ,,mądry`. Jego wewnętrzną naturę – charakter – świetnie obrazuje palące się małe ognisko, oczarowujące siedzących przy nim.

Wibracje życiowej ponad czasowej mądrości, tak zwanej ulicznej, są zapisane w kodzie energetycznym dnia i dostępne każdemu.

Pomyślne -kolory dnia to – nadal czerwień, granat i pomarańczowy. Granat (i ciemniejszy niebieski) gra  rolę koloru bogactwa z przeniesieniem na wszelkie aspekty życiowe i  jest jak najbardziej godny polecenia.

Dzień wypróbowania, na ile można liczyć na innych. Dzień otwarcia się na wymianę duchową, intelektualną.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Sroda 10 września.

Dzień silny i bogaty, i pewny siebie. Troszeczkę arogancki, nie dostrzegający szarej realności, bowiem żyjący zakresie wyższych pomyślnych wibracji…

Może brzmi to dziwnie, ale poziom energetyczny dnia nastawia na uskrzydlanie się, na górnolotne pragnienia.

Dzień korzystny nie tylko na górnolotne myślenie, ale i na działanie w tym wydawałoby się niemożliwym kierunku. Jest duża szansa na powodzenie najbardziej dziwnych idei.

Dzień nasycony jest wibracją bogactwa (kolor biały) – i siły mentalnej ( granat, niebieskości ) – i te wartości charakterologiczne są dostępne każdemu.  Można się na nie zaprogramować.

Co jeszcze…

Kolorem szczęśliwym jest, a raczej są – wszelkie odcienie brązu. Żółty. Wibracje tej kolorystyki doskonale wpływają na cały układ energetyczny dnia. Balansują. Czynią go bardziej ,,ludzkim` w materii uczuć. Ukierunkowują na duchowe, a nie tylko materialne podejście do życia. Korzystna jest dzisiaj także czerwień.

 

 

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Czwartek 12 września. Roku Pańskiego 2019.

Dzień obfitości, zbierania owoców; sprzyjający powodzeniu zawodowemu i osobistemu.

Frekwencja ukierunkowująca na te fale reprezentowana jest kolorystyką niebieską, granatem.

Dzień charakterologicznie nastawiony na sukces w pracy, ale bez jakiegoś nadmiernego wysilania się.  Dzień łatwego akumulowania powodzenia i wymagania obfitego  wynagrodzenia.

Również w świecie relacji – związku osobistego dzisiejszy dzień ma wiele dobrego do zaoferowania, na przykład czułość czy opiekuńczość.

W kontekście sfery finansowej – dzisiejszy dzień ma łatwiejszą rękę w tej materii. Łatwiej przyciąga do siebie dobra materialne. Ale, aby jeszcze zwiększyć jego siłę manifestowania, tego co pragniemy w życiu, warto dodać frekwencji koloru czerwonego.

Czerwień gra dzisiaj kluczową rolę. Jest korzystnym – szczęśliwym .kolorem dnia.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Piątek 13 września.

Piano. Dzień nasycony koleżeńskością. Korzystny na spotkania i wymianę myśli o wydźwięku bardziej  duchowym.

Energia generująca materialny dobrobyt odsunęła sę dalej. Naturalnie jest nadal w zasięgu, ale wymaga większego zaangażowania emocjonalnego do zaistnienia. Linkiem do niej jest kolorystyka niebieska. Granat.

Te kolory – granat, niebieski  – grają dzisiaj rolę energii generującej bogactwo.  Są obecne w wibracjach dnia, ale w niewielkiej ilości. Warto je dodać sobie.

Inną wibracją, która jest dzisiaj szczególnie godna zwrócenia uwagi, jest czerwień, intensywna. Gra ona  dzisiaj rolę wibracji szczęśliwej. Jest w minimalnej ilości na poziomie energetycznym dnia i warto ją dodać. Uczyni dzień doskonałym.

Co jeszcze … sprzyjający dzień na ćwiczenie koncentracji na jednej wykonywanej czynności.

randka z dniem, Pomyślny kolor.

Sobota 14 września.

Nie cudny dzień, ale przecudny.

Doskonale skomponowana kompozycja energetyczna.

Jest ociupinkę wychłodzony, ale to dobrze, bowiem nie kieruje się na pierwszym miejscu emocjami, ale rozsądkiem. Mądrością. I te bardzo wartościowe cecha charakterologiczne są dostępne każdemu.

Korzystny dzień na uaktywnienia bardziej świadomego doświadczania tego, co się wokół dzieje, a w następstwie przemyślanego  postępowania w danej sytuacji.

Dzień dominacji świadomości nad reakcjami podświadomymi.  Sobota jest obfita w frekwencje bogactwa, inteligencji, powodzenia życiowego.

Kolorem linkującym do bogactwa jest ,,aktywna“ zieleń. jest obecna we frekwencji dnia. ale kto lubi ten kolor, może jej sobie dodać.

Jak wspomniałam dzień jest wychłodzony i kolorystyka typu intensywna czerwień, pomarańcz, żółć są jak najbardziej mile widziane, Grają one rolę kolorów szczęśliwych.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Niedziela 15 września.

Pomyślny kolor dnia to czerwień. Intensywna i mniej intensywna, a także jej różnorakie wariacje jak róż czy magenta.

Wibracje kolorystyki kojarzącej się z ogniem uaktywniają pozytywny potencjał dnia. Dzień pod każdy względem korzystny. Sprzyja powodzeniu w materii prywatnej i zawodowej. Wypada go tylko trochę ocieplić, dodać mądrych uczuć.

Dzień na uczenie się bycia zwycięzcą. Dzień wiary w siebie.

Podobnie jak wczoraj i dzisiaj czerwień gra  kluczową rolę. Jest – szczęśliwym .kolorem dnia.

W sferze uczuć dla kobiet korzystne są dzisiaj wibracje kolorystyki ,,ognistej“. Dla mężczyzn –  zielenie,

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Poniedziałek 16 września.

Dzień przypomina źródło cudnie przejrzystej wody, pędzącej swym szlakiem i nie zwracającej kompletnie uwagi, co dzieje się wokół. Jej misją jest  generowanie energii życia.

Szybko i jeszcze szybciej.

Dzień pełen natchnienia na kumulowanie materialnych dobrodziejstw.  Te przejrzyste intencje charakterologiczne dnia są dzisiaj dostępne.

Korzystny dzień na pełne wiary postępowanie. Na nastawienie się – bez presji emocjonalnej- na sukces. Tak po prostu…

Dzień sprzyja zagwarantowaniu źródła życia.

I również dzisiaj energia wyrażona kolorystyką czerwoną, gra  główną  rolę. Jest – szczęśliwym .kolorem dnia.

Wibracja czerwieni jest nieobecna w kodzie dnia, dlatego jej dodanie  wpłynie jak  najbardziej pozytywnie na uaktywnienie power dnia w kumulowaniu dóbr.

Ale nie tylko w sferze materialnej – także duchowej.

–         – You do not need a cheese. You only need a water and peace -.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Wtorek 17 września.

Dzień ześrodkowany, mocny stojący  ,, na czterech łapach“.. Pewny siebie.

Jego charakterologiczne cechy –  pewność siebie, władczość –  wypływają z. dominującej dzisiaj wibracji wsparcie, chęci pomocy proponowanej z każdej strony.  Tylko że za bardzo tego nie potrzebuje – jest wystarczająco silny i BOGATY.

Energia generująca bogactwo jest bezpośrednio dostępna, jest w zasięgu ręki.

Ciekawe, że dzień jest nie tylko korzystny w sferze materialnej, ale i w przeniesieniu na bliski związek partnerski. Intymny.

Korzystny dzień dla interesów i wyznania uczucia.. Na spotkania biznesowe i towarzyskie.

Dzień szczęśliwy sam z siebie.

Wibracje dwóch kolorów wysuwają się na pierwszy plan – czerwień, która jest obecna i gra rolę koloru generującego bogactwo, i brąz.

Wszelka kolorystyka związana z elementem ziemskim – brąz, beż, pomarańcz, ale i śliczny żółty pełni dzisiaj rolę wibracji szczęśliwej.

 

randka t dniem. Pomyślny kolor.

Sroda 18 września.

Dzień z mocno zaznaczoną tendencją do współzawodnictwa, porównywania, kto lepszy. Wykazywania się umiejętnościami.

Ale, co bardzo fajne – charakterologicznie dzień obdarzony jest również Inteligencją, kreatywnością – to świetnie  sobie w tym kontekście radzi. Skoncentrowany na kreowaniu swego doskonałego  obszaru życiowego, ,, olewa“ współzawodnictwo.

Wie  że jest dobry.

Jego myślenie przypomina przypomina wysokie i pięknie rozgałęzione drzewo. Z takiej perspektywy dobrze jest  podejmować długoterminowe decyzje.

Dzień korzystny na wykazanie się wrodzonymi talentami, na ujawnienie ich. Dzień docenienie własnej indywidualności.

Wibracje kolorystyki ziemskiej – brąz, beż, żółty – grają dzisiaj pierwszoplanową rolę. Są kolorami linkującymi do energii generującej powodzenia na  wszystkich płaszczyznach życiowych.

Brąz i  jego wariacje grają -rolę szczęśliwej kolorystyki dzisiejszego dnia.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Czwartek 19 września.

Dzeień taki trochę siedzący na piórkach, nie wysilający się. Bo i po co, kiedy wszystko ma. Uznanie, szacunek i sympatię otoczenia, Także spokój ducha jeśli chodzi o finanse, w tej materii ma wszystko pod kontrolą – jest dobrym menażerem swego życia.

Dzień korzystny na wykorzystanie wymienionych atrybutów dnia. –  Dostrojenie się do nich na poziomie wibracyjnym. –

Dzień na  poczucie się doskonałym menażerem swego życia. Na zaplanowanie wizjonerskiej przyszłości. Na pewność w sferze materialnej.

Dzisiejszy Czwartek jest  wielobarwny energetycznie. Charakterologicznie wyróżnia się wibracjami wszyskich kolorów – tylko brać…  To silna osobowość, dająca  wsparcie we wszelkich ambitnych planach.

Kolorem grającym dzisiaj rolę szczęśliwej jest czerwień. Intensywna i ta mniej. W biznesie polecana kolorystyka brązowa, linkująca do energii przyciągania.. Pomyślności. 

W świecie uczuć paniom godne polecenia są biel, srebrny.

Translate »