poznaj swój koloryt duszy... wykorzystaj wrodzony potencjał do realizacji marzeń!

OD NAS W GŁÓWNEJ MIERZE ZALEŻY JAKI JEST TEN DZIEŃ

jaki jest ten dzień….

Możliwości kreacyjne (przepracowywanie napotykanych na drodze życiowej tematów)  istoty ludzkiej są niezgłębione. Ale… wszystko zależy od wewnętrznego, emocjonalnego nastawienia. To, co świadomie chcemy czy życzymy sobie, wymaga paliwa do zrealizowania. A  nim są elektro – magnetyczne fale, wysyłane z poziomu uczuć, emocji. Aby nasze wcześniej zgromadzone emocje nie stawały na drodze do Nowych realizacji, warto nad tym popracować codziennie parę minut… kodować w podświadomości pełne wspaniałych oczekiwań nastawienie do tego, co nam dzień oferuje. Dzień to jak istota… napełniony jest bogactwem energii elektro -magnetycznych. Napełniony jest kolorami.

Bywają dni bardziej kolorowe i mniej, Te mniej kolorowe są bardzo sympatyczne, ale wymagają większego zaangażowania z naszej strony… dodania im brakujących kolorów. Wtedy osiągają pełnię szczęścia i odpłacają się z nawiązką…. wspierają w realizacji życzeń.  Uczestniczą z całym zapałem. Dzień jak człowiek – lubi być pochwalony.

 

w czym może pomóc

W czym pomaga znajomość osobistego szczęśliwego koloru i  szczęśliwego…. korzystnego  koloru danego dnia. 

Na poziomie komórkowym, tym elektromagnetycznym, jesteśmy połączeni z otaczającą nas przestrzenią. Jesteśmy jej nierozdzielną częścią.  Im bardziej nasza energia jest zbalansowana, spójna – tym jesteśmy silniejsi mentalnie, a tym samym korzystniejsze tworzymy relacje, z otaczającym nas światem.

Dlaczego warto uwzględnić  szczęśliwe kolory., bo  łatwiej osiągnąć sukces… Mieć pieniądze na opłacenie rachunków. Doprowadzić życie to momentu, by sprawy finansowe nie były zagadnieniem i przedmiotem sprzeczek. By mieć poczucie bezpieczeństwa na tym poziomie podstawowym – miejsce do życia, środki na utrzymanie i aby zająć się samorealizacją. Odkryć i wprowadzić … urzeczywistnić to, co czeka w każdym na odkrycie. By poczuć się po prostu szczęśliwym… bez obaw. By innym nie odbierać, okradać –  a samemu tworzyć ze skarbnicy nieograniczonego potencjału energetycznego. 

a propos nie okradać –  ma przykład z copyright… Ale przecież w stworzonym przez ludzi cywilizacji – wszelkie chwyty dopuszczalne. Homo homini lupus.

01.06 Międzynarodowy Dzień Dziecka...-światła przyszłości

jaki jest ten dzień…

super … ale troszkę wyziębiony… za skromny.

Szczęśliwy kolor dnia – Zieleń. zieleń i jeszcze raz zieleń. Ma ona dzisiaj moc uaktywniania szczęścia – wspaniałych uczuć.

Radości nieuwarunkowanej zewnętrznym światem!

 

ta to potrzebuje niesamowitą dawkę miłości... wtedy z radością.... tancuje

Tarczyca –  delikatna jak motyl…. jak kobieta, reaguje na każde najmniejsze zaburzenie homeostazy w ciele.  W wyniku tempa życia… chcianego czy nie, biochemia w ciele nakręca się (przyspiesza), i coraz częściej cały organizm znajduje się bardziej  w stanie Yang, stanie aktywnym i nierównoważonym odpowiednio stanem Yin – wyhamowującym.   Skrzydełka tarczycy stele tańcują i nie wyhamowują…

Na tym etapie świat należy do nas… jesteśmy dynamiczni, pełni pomysłów, ciągle poszukujący i podążający… bez odpoczynku.

Tarczycy ten stan podwyższonej aktywności – to może się na początku nawet podobać. Coś nowego, coś innego…

Trzepocze skrzydełkami (hormony w nadmiarze produkuje), rozhulana i  roztańczona, woła, patrzcie…  jakie piękne mam ramiona (przytarczyce).  Ale ile można, nawet ona po pewnym czasie, pragnie przytulenia. Delikatne skrzydełka tracą koloryt i siłę, ale jeszcze chce, tylko prosi o chwilą zwolnienia.  Ale czy jest wysłuchana… ciało  przyzwyczaiło się do egzystowania na tym wyższym poziomie… Ale organizm przyzwyczaił się do egzystowania na tym poziomie… próbuje zwolnić, ale mechanizmy samoregulujące zapomniały, jak. Wewnętrzny lekarz pojechał w siną dal…  Ale bądź dobrej myśli, on kocha ciebie i napewno wróci,  bo jest nieodzowną częścią ciebie… Uświadom go sobie, przemawiaj do niego…. On czeka tylko na przyzwolenie – na uleczenie.  Cdn … pora u mnie na wodę… gorącą i spacer. 

02.06

02.06

jaki jest ten dzień…

skierowany do środka …

w sumie super,  ale nadal potrzebuje frekwencji kolorystyki zielonej – intensywnej do pokazania co potrafi. Zieleń linkuje do bogactwa finansowego i powodzenia osobistego.

Szczęśliwy kolor dnia – intensywna … żywa zieleń plus intensywna czerwień!

kolor miłości korzystny dla… 

… dla kobiet  przyjazna jest intensywna czerwień, mężczyznom sprzyja zieleń…

Translate »