co decyduje o sukcesie

Sukces, jak się rodzi, co o nim decyduje.

Sukces może przejawiać się inaczej, odnosić do innego aspektu życiowego, ale dla większości kojarzy się z zabezpieczeniem finansowym i udanym związkiem.

Sukces -jak się rodzi…. prześledźmy.

Każda rzecz w świecie materialnym by zaistniała, wymaga odpowiednika przedmanifestacyjnego. W świecie energii powstaje fala elektryczna zapoczątkowana myślą. Myśl jest komponentem nieodzownym powstania sukcesu. Bez myśli jest pustka, nie ma napięcia, a bez niego ani rusz albo z pustego i Salomon nie naleje. Krótko – myślenie jest w cenie….

Ale jakie myślenie. Myślenie, myśleniu nierówne. Myśl. jako przekaz elektryczny jest niewystarczająca.-  do realizacji celu. Brakuje jej istotnego faktora – siły magnetycznej! Już w liczącej ponad 5000 lat księdze I Ching. są wzmianki o prawie atrakcyjności,  czyli przyciąganiu magnetycznym.

No dobrze, skoro to takie proste – jest myśl … mam na koncie (tylko) trzy miliony – (walutę dodajcie sami) i teraz wystarczy dodać do tego siłę magnetyczną. Ale gdzie ją szukać… czerpać – Siła magnetyczna  istoty ludzkiej  jest generowana z poziomu San jiao.

I tu się zaczyna taniec … tu jest ukryta tajemnica istnienia – a jest nią energetyczny kod urodzenia.

Dlaczego jedni osiągają sukces a inni …Odpowiedź jest prosta..

W im większym stopniu energetyczne  DNA jest kolorystycznie zbalansowane  – ty więcej magnetyzmu wyzwalamy.  Jest to proces stały. i tak dzień po dniu myśl  karmiona jest swoistą formą eliksiru – magnetyzmem płynącym z poziomu serca (dogrzewanego efektywnie w obrębie splotu słonecznego.- San Jiao).

Istoty ludzkie są więcej niż więcej zróżnicowane. O możliwościach człowieka  decydują  dwa faktory.:

  • pierwszy – przestrzeń, czyli miejsce gdzie przypadło komuś ujrzeć świat, Otoczenie. Ten faktor determinuje charakter myślenia.
  • drugi- – moment narodzin, data narodzin. Ten faktor determinuje stopień magnetyzmu.

Połączenie obu faktorów  determinuje narodziny sukcesu.

Nieważne co. Ważne - kto.

Nieważne co. Ważne – kto.

To osobowość się liczy…. przyciąga,  jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki (siła kreacyjna fal elektro -magnetycznych),  to co ją satysfakcjonuje.

Tylko znając siebie, możemy nanieść sprawniej poprawki  do procesu generowania sukcesu.

Generowanie polega na przyciąganiu, a ono nierozłącznie wymaga siły magnetycznej.

Chcesz dowiedzieć się jak zwiększyć szansę na sukces… zakładam, że chcesz – zamów  analizę-  e-DNA,

Translate »