pieniądze nieodzowną energią 'życiową

W nagraniu * wypowiadam prywatną opinię w szerszym kontekście sytuacji finansowej atrakcyjnych kobiet,  Zorganizowania sobie  życia pod kątem najważniejszym – pewności materialnej, Miejsca do mieszkania – możliwości opłacania rachunków, kupna dobrej jakości jedzenia… opieki zdrowotnej… i tak dalej – tego co niesie życie. Piękne kobiety lubią luksus i jeżeli same na to zapracują – to respekt!

Pieniądze są nieodzowną energią życiową i póki jest się młodym i silnym należy wywalczyć sobie odpowiedni status życiowy… by ta energia była stale dostępna, O tym powinno się uczyć w szkole – pamiętaj – twoja energia życia jest w dużej mierze zależna od  energii pieniądza, Zrealizuj się w tym, co masz najwspanialsze w sobie, czym obdarzyła cię natura,  bo to zagwarantuje ci stały dopływ płynnych pieniędzy. i  satysfakcję psychiczną, i uznanie.

Ale… nie zawsze jedno z drugim idzie w parze… to przynajmniej zostaje satysfakcja finansowa i chwile radości z kupna czegoś super – bo dusze atrakcyjnych kobiet tego po prostu potrzebują.

Aby nasycić ciekawość  ludzką, docieka się …. ujawnia , które celebrytki to były. A z jakiej racji- jest tp prywatna sprawa tych Pań! Każda kobieta pragnie być w objęciach mężczyzny, którego darzy uczuciami, ale niestety nie zawsze tak się dzieje. Uczucia są wspaniałe, ale jakże często prowadzą donikąd…

– Bo – życie to nie ciągłe picie szampana, bądź na te momenty przygotowana. – One się przygotowały. okazały mądrość życiową – kierowały się rozumem,,, rozsądkiem.

Melissa Wise Szwajcaria 27 listopada 2022

*video udostępniam zameldowanym, 

Translate »