mistyczna wiedza...

mistyczna… super wiedza.  Czy dla każdego… Tak,  jej przesłanie manifestuje się na wyższych poziomach frekwencyjnych.

Proszę skontaktować się przez mail celem podania adresu wysyłki.

... przekazuję ci sekret.

fragment książki….wyznania.

Bardzo chciałam schudnąć, wbrew temu co mi sugerowano (co wielu jest sugerowane), że taka jak babcia, czyli jak to się mądrze tłumaczy – genetycznym uwarunkowaniom do nadwagi; co od razu jako młoda dziewczyna zbojkotowałam. Już wtedy uważałam, że to jak żyjemy, decyduje o naszej kondycji.

Bardzo chciałam schudnąć, wbrew temu – co już namacalnie odczułam, czyli utuczenie mnie w wieku nastolatki (w trakcie leczenia), prawie jak prosiaczka świątecznego, bowiem w ciągu siedmiu miesięcy aż dziewiętnaście kilogramów! To było dla mnie całkowite zaskoczenie. Szok. Nie muszę mówić, co czułam. Odebrano mi cząstkę zgrabnej nastolatki. Mieściłam się tylko w spodnie w rozmiarze 42. No cóż, zostałam sama z tym zagadnieniem.

Potem były studia, praca, rodzenie – to co każda z nas w większości przerabia  – i ciągłe, w pewnym sensie niezadowolenie… za dużo kilogramów na sobie noszenie…

ALE POZOSTAŁO MI W SERCU PRAGNIENIE!!!

Chciałam udowodnić sobie i całemu światu, że sama wykreuję siebie taką, jaką chciałam być. Stawałam z nosem przy wystawie sklepowej  i myślałam… Jak to jest możliwe zmieścić się w coś tak małego?

Marzyłam zawsze o kupowaniu garderoby w rozmiarze 36, co w owym czasie – jak już wspomniałam – wydawało się zupełnie nierealne. Po prostu wręcz absurdalne!

W pewnym momencie, gdzieś około trzydziestki, doszłam do wagi 61 kg – przy wzroście 163, co dla wielu oznacza normę. Słyszałam – schudłaś, dobrze wyglądasz. Nie akceptowałam jednak tego stanu. Nie zadowalało mnie to… wiedziałam, że jestem dopiero w drodze do sukcesu. Nie chciałam być mamuśką.  Chciałam być nastolatką… (odzyskać i utrzymać figurę nastolatki). Przez długi okres zresztą, nie mogłam tego zrealizować…

JEDNAK OSIĄGNĘŁAM TO!

link

osiągnęłam cel...

…I ty osiągniesz,  stosując mój system! Bezcenny sekret!

Prowadzę cię drogą, którą sama przeszłam. …

Link – kup  teraz

Melissa Wise: Jest jeden sekret atrakcyjności… zachowaj go dla siebie. 

© copyright E,M Mierzwińska, która wydała książkę pod pseudonimem  Melissa Wise.

video - inspiracja ..

video – inspiracja … dzielenie się doświadczenie część 2 – link  

video - inspiracja ...

video – inspiracja … dzielenie się doświadczenie część 3 – link  

Translate »