Witryna melissawise.pl ma charakter prywatny, Niekomercjalny, 

Prowadząca  witrynę informuje, że przemyślenia  podane na stronie są osobistą interpretacją świata i niekoniecznie muszą zgadzać  się z innymi światopoglądami, Korzystający z witryny, czynią to dobrowolnie.

Przekazywane informacje  zawarte w autorskich tekstach i videach  są  oparte  na osobistych doświadczeniach w materii holistycznego podejścia do życia i zdrowia ( pracy na poziomie ducha, ciała i psyche) – i absolutnie nie zastępują konsultacji lekarza medycyny.  Kontakt z lekarzem jest jak najbardziej zalecany.

Właściciel:  mgr E.M. Mierzwińska.  Kontakt: melissa_wise@ymail.com

Prawa autorskie

Wszystkie teksty umieszczone na stronie  są wyłącznie tekstami autorskimi właścicielki witryny. Zastrzega ona sobie wszelkie  prawa autorskie  (zgodnie z art.1 ustawy o prawach autorskich) . Teksty te mogą być wykorzystane tylko za zgodą autorki. 

Wszelkie videa demonstrowane na stronie  są pracami autorskimi właścicielki witryny i mogą być wykorzystane tylko w porozumieniu z prowadzącą witrynę. Wszelkie zdjęcia ukazujące się na stronie, należą do prywatnych zbiorów  prowadzącej witrynę.

Jakiekolwiek powielanie lub wykorzystanie grafiki, plików dźwiękowych, sekwencji video i tekstów w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych jest zastrzeżone bez wyraźnej zgody autora – właścicielki witryny,

Odsyłacze i linki

Administrator / Właściciel strony niniejszym wyraźnie wyjaśnia, iż w przypadku bezpośrednich lub pośrednich linków do innych stron internetowych ( “linki”), które znajdują się poza zakresem odpowiedzialności autora,  nie ma na to żadnego wpływu. Dystansuje się on wyraźnie od wszystkich treści wszystkich stron, które zostały zmienione po umieszczeniu linków.

 

Translate »