Jest jeden sekret

ta książka

 … czytając książkę obcujesz z ponadczasowa wiedzą!

… jej przesłanie manifestuje się na wyższych poziomach frekwencyjnych.

Melissa Wise: Jest jeden sekret atrakcyjności…zachowaj go dla siebie. Niech będzie tylko twój! Wersja drukowana – 108 stron, Okładka miękka.

Książka ta jest swoistym instruktażem w kontekście stylu życia, z celem przeprogramowania się na Nową siebie. SYSTEM MELISSY udostępniony w niej jest więcej niż efektywny… bazuje na mistycznym sekrecie i jest poparty 40 letną praktyką autorki. Im więcej zainwestujesz, tym więcej skorzystasz. 

W tym kontekście – Cena 3000 zł  /  800 Euro, Jeśli potrzebujesz zapłacić więcej , by zmobilizować się do wprowadzenia w życie  podanych informacji, jestem otwarta. 

Opinia o książce ,, Muszę do Pani napisać, że jest to według mnie najlepsza książka z tej tematyki, a czytałam wiele. Serdecznie pozdrawiam, Gosia”.

Książka jest godna polecenia kobietom i mężczyznom pragnącym schudnąć i uwierzyć w siebie! Pozycja pisana z humorem, jednocześnie przekazuje ponadczasowe prawdy życiowe w relacji kobieta-mężczyzna.

,, Wprowadzam cię w mój intymny świat. Nie da się ukryć, daję ci cząstkę siebie! Ufam ci. Moją intencją jest, aby sprawiło ci frajdę wprowadzanie moich sekretów – systemu, w życie. Z przymrużonym oczkiem, ale konsekwentnie, dzień po dniu. Są efektywne!!! Dostajesz gotowca do przerobienia“. Ta książka umożliwi ci dokonanie pozytywnych zmian w życiu. kochaj siebie – kup teraz!

DUCHOWY PRZEKAZ

Autorka dzieli się ofiarowanym jej mistycznym sekretem i wypracowanym skutecznym systemem chudnięcia , doskonalenia ciała i ducha, bazującym na nim. Efektywność udostępionego – Systemu Melissy – ujętego w prosty program do przepracowania, potwierdzona jest ponad 40 letnią praktyką.

 

Dla zainteresowanych –  mail:  melissa_wise@ymail.com

 

przekazany sekret zwiększy twoje poczucie wartości. Uczyni silniejszą na stres.

, Siadając do pisania, myślałam o kobietach, które zostają same z zagadnieniem mniejszej lub większej nadwagi (byłam jedną z was) i z poczuciem niezadowolenia z wyglądu. Zagonione, zapełnione milionem rozrzuconych informacji, nie mają czasu na zebranie tych informacji i ułożenie programu działania. To z wami dzielę się, systemem pozwalającym nie tylko schudnąć, ale także utrzymać upragnioną wagę i –co jest istotne, podążać drogą samodowartościowania. Efektywnym systemem, bowiem opartym na ponad trzydziestoletnim doświdczeniu… stosowaniu tych reguł dzień po dniu. Tak… dzień po dniu, bez wymówek.

W perspektywie czasu, wiem, że decydującą rolę odegrał przekazany mi sekret. To on mnie stale motywował i motywuje… Upomina. Inspiruje!

– Nie będziesz o miłość wołała.. żebrała. Dzięki przekazanemu w książce sekretowi – będziesz zawsze siebie szanowała, miłość w sobie miała! Zwiększysz poczucie wartości!- 

Melissa jest ambasadorem swego systemu. Opinia znam osobiście autorkę i wiem, że to działa. Polecam gorąco! Beata Kwapień Pozycja pisana z humorem, jednocześnie przekazuje ponadczasowe prawdy życiowe  w relacji kobieta i mężczyzna,

Ta książka daje możliwość daleko posuniętych zmian w życiu.  NIESAMOWITA KSIĄŻKA. Skarbnica wiedzy! SCIENCE FICTION… To tylko niektóre opinie.

Translate »