duchowe podpowiedzi

            W oparciu o duchowe przekazy i życiowe doświadczenia dzielę się z Tobą – w pisanych tekstach i nagraniach, metodami doskonalenia na poziomie ducha i ciała.

             W przekazywanej nauce eksponuję decydującą rolę ludzkiego umysłu w procesie twórczym. Opanowania emocji i wydoskonalenia odbioru świata. Wierzę, że czytając  sekrety życia i wprowadzając w życie – pomożesz sobie, Życzę byś podążała – podążał piękną ścieżką  Powodzenia. codziennej Radości i Spełnienia. Tego życzę każdemu…przekaż dalej,

jaka jestem

         Jaka jestem…jestem jaka jestem… taka bardziej niepasująca, bo inaczej myśląca  i reagująca.  Stale obserwuję i analizuję! Jak napisałam w jednym z tekstów: z stadem nie podążałam… Cenię indywidualne myślenie!

Od ponad 35 lat nie jadam mięsa i wszelkich tego typu wyrobów.

Uwielbiam jabłka, jagody, buraki, sałaty i… oczywiście moją 70 procentową czarną czekoladę! Od niej  – (jednej lub dwóch kosteczek ) i banana, i migdałów – w połączeniu z zieloną herbatą – po medytacji i ćwiczeniach,  rozpoczynam dzień.

Nigdy nie chodzę. do fryzjerki (byłam tylko raz. pierwszy i ostatni w wieku 9 lat).  Nigdy nie byłam u kosmetyczki i manicure, i pedicure. Nigdy nie malowałam i nie maluję rzęs!

ufność

          Uzyskane duchowe przekazy,. informacje w nich zawarte – i przemyślenia z nimi związane – przekazują w tekstach i nagraniach.  

Ufność w siebie gra kluczową rolę w odnalezieniu się i przetrwaniu w dżungli świata. Dookoła tyle drapieżców…Ufność w to, że nie jesteśmy sami, że jest światło – czasem w oddali, ale przywołane zawsze doda otuchy i pomoże, i przeobrazi każdą sytuację w doskonałość!

Ufność w niewidoczne, ale stale będące w zasięgu dobro!

Correcting oneself

zbuntowana i przez to… nielubiana albo bardzo kochana:)

Wyobraź sobie, że bierzesz tylko torebkę, tę ulubioną i wychodzisz z domu… ze związku, ze stresującej cię pracy … raz na zawsze, bo wiesz, że gdziekolwiek się nie znajdziesz, dasz sobie radę! Czy to jest możliwe – tak, ale uzależnione od  wiary w siebie, od poczucia własnej wartości. Możesz je zwiększyć,  poznając swój kod urodzeniowy. 

Pragniesz poznać swoje silne strony – analiza osobistego energetycznego DNA – kontakt: melissa_wise@ymail.com

czarodziejski system

         Nie chodzi o dietę na tydzień, ale o metodę… system na życie! O systematyczną pracę nad sobą na poziomie ciała i ducha.  Podążanie krainą szczęścia. Utopia… tak nie zawsze jest to możliwe (przy zbaczających nas krętych ścieżkach życiowych prowadzących donikąd), ale dzięki świadomości pragnienia powrotu na główny szlak – staje się realne i w zasięgu każdego z nas.  Ale musimy chcieć….

Tenże  wypracowany przeze mnie system  -udostępniam w książce, jego efektywność potwierdzona jest przeze mnie ponad 35 letnią praktyką. Książkę szczególnie polecam wszystkim Hashimotkom, sama jestem jedną z was.

Translate »