ludzie myślą, że myślą

meeting z Panem Bogiem zrobiłam…

wiesz, Melisso – , ludzie myślą, a raczej myślą, że myślą. W rzeczywistości w dominującym stopniu –  nie myślą.

Podłączeni do wysyłanych przez inne istoty swego gatunku fal myślowych, wzmacniają im realizację ich celów.. Zapominając, o koncentrowaniu się na swoich falach myślowych.. Na ich kreowaniu.

–  Co masz ma myśli, Jak to odnosi się  do przepowiadania przyszłości.

–  On – mistrz nad mistrzami kontynuował…

To nie chodzi o przepowiadanie przyszłości… Bowiem coś  takiego,  jak sięganie w przyszłość, jak wy to nazywacie – przepowiadanie  – jak wiesz Melisso, nie istnieje. Nazwałbym te próby wysławianie się w temacie: ,,co się stanie “ tak jak ty to określiłaś – raczej bajek opowiadaniem. Komu –  istotom zagubionym  w oceanie świadomości.. Zastraszonych..  A bajki, także te dla dzieci, wcale nie są tak bajeczne. I tak się straszy, a nie ma czym.

–  tu Mistrz uśmiechnął się i kontynuował…

Mnożą się przepowiednie… jaki będzie ten rok… a jaki następny… kto z kim…

przekaż Melisso … każdy rok będzie  wspaniały, wręcz  doskonały, ale aby tak się stało -, spełniony powinien być jeden przewodni warunek.. Jak on będzie spełniony, to każdy rok będzie, jak wymarzony.

Nie, nie zapytałam, a jaki, jaki? Już wiedziałam…. Dalej wpatrzona w NIego, jak zahipnotyzowana słuchałam. Przy Nim czułam się… super.

On – mistrz nad mistrzami kontynuował…

– Na poziomie aktualnie dominującej świadomości, ludzie myślą, że wiedzą, po prawdzie wydaje im się tylko, że wiedzą.  Zachwyceni swoim pudełeczkiem – czytaj matrix informacyjny w głowie – traktują go, jak coś stabilnego. Niepowtarzalnego. Unikalnego.

Do tego pudełeczka wrzucają  przeróżne informacje, myśląc, że im więcej,  tym lepiej, by zabłysnąć.

Zakrzyczeć,  ja wiem, wy nie wiecie. Ja mam rację,..  Wzbudzić strach…

wiesz, Melisso przekaż ludziom, że strach to fantom … to tylko ludzkie złudzenia, Urojenia. Inaczej… nie w stronę światła ukierunkowane wyobrażenia.

Przypomina to  pudełko wypełnione po brzegi przeciwnością bieli, przeciwnością piękna.  Przeciwnością uśmiechu i radości życia.  Lepiej, by takie się nie otworzyło,.. ale niestety, co rusz jakieś strzeli i zapowiada – przepowiada.

Sensacja goni sensację. Im więcej przeciwności dobrego, tym lepiej.  Co dziwne…albo i nie –  Istoty ludzkie lubią, jak się dużo dzieje.  Oby DOBREGO!

Kropla atramentu wpuszczona do szklanki czystej wody, radykalnie zmieni jej koloryt…

Dlatego rozmowę z tobą rozpocząłem od tego… ileż ja się staram…

Kocham was ludzkie istoty, ale lat mi przybywa…. włączcie się bardziej w tworzenie nowej Diamentowej Cywilizacji.

Melissa Wise,  kwiecień 2015

© copyright E,M Mierzwińska podpisująca się Melissa Wise

przekaż

meeting z Panem Bogiem zrobiłam…

Przekaż to …

Ileż ja się staram, aby woda czystość odzyskała. Kryształowa na nowo była… bowiem światło,  które na Ziemię zsyłam –  w zetknięciu właśnie z kryształem – jest spotęgowane.

A światło – to jasność myślenia. To odwaga, To inteligencja.

A światło to barwy. Fantastyczne kolory… nimi po brzegi pudełeczka wypełnione, niechby sobie strzelały. Piękne przepowiednie…pełne pokoju i miłości myśli po świecie by hulały! A z nich piękne wydarzenia by się manifestowały. I dzieci by nie płakały… bo wojny by nie wybuchały! 

W kontekście tego…

On – mistrz nad mistrzami kontynuował…

 
Co rusz jakieś pudełko strzeli, otworzy się  i cała zawartość jego … rozprzestrzeniona dookoła,  zaciemnia światłość istnienia… Instynkty, niepohamowane żądze.  (Homo homini lupus – Człowiek człowiekowi wilkiem).
Puszka Pandory po raz kolejny otworzyła. się… Ludzie cierpią!
Co raz się stanie, jest powtarzane! To co zrobisz raz, powtórzysz w krótszym lub dłuższym cyklu czasowym. (w kontekście nagranie). To co zrobisz raz jest,  w tobie zapisane… zakodowane – czy dobre czy nie – jest w podświadomości i upomni się o powielenie.
Przeszłość dotyka teraźniejszości i przenika w przyszłość.
Słowa Mistrza nad mistrzami…
…przekaż, ileż ja się staram, aby woda czystość odzyskała. Kryształowa na nowo była… bowiem światło,  które na Ziemię zsyłam –  w zetknięciu właśnie z kryształem – jest spotęgowane. Kocham was ludzie, ale lat mi przybywa… włączcie się w tworzenie nowej Diamentowej Cywilizacji.
Od każdego z nas, wszystko zależy… czysta  kropla do kropli. Ale wymaga to wyrzeczenia siebie… zapomnienia o sobie!
A niektórych EGO jest duże jak ….
Jak istoty ludzkie w globalnej skali, mogą wyjść z zamkniętego kręgu powtarzających się sytuacji i o Diamentowej Cywilizacji – pytania dla Mistrza na następną sesję rozmowy

Melissa Wise 27 lutego 2022

© copyright E,M Mierzwińska podpisująca się Melissa Wise

 

 

Translate »