droga usłana kwiatami...

W ramach konsultacji przekazuję mistyczny sekret (cenię przekaz ustny) –  i stworzony w oparciu o niego SYSTEM -postępowania, którego efektywność  poparta jest ponad 35 letnią praktyką.

Prowadzę Cię drogą do sukcesu! Do wykreowania siebie takiej, jaką pragniesz być! Program konsultacji przewiduje 7 – siedem  sesji, Możesz skorzystać z całego pakiet sesji lub z jednej, dwóch, trzech. Zalecam jednak skorzystanie z całego pakietu!

Ale naturalnie jest to sprawa bardzo indywidualna. 

  • Pierwsza sesja i siódma są kluczowe w procesie kreowania Nowej siebie. W pierwszej przekazuję drogocenny, przzekazany mi mistyczny sekret.
  • Warunki współpracy – kontakt mail: melissa_wise@ymail.com

 

przekaże ci sekret, działający jak cud

Sekrety fruwają w powietrzu, w pewnym sensie stale są w pobliżu nas, wypada tylko w odpowiednim momencie skierować na nie spojrzenie (szukać i dotrzeć), a nie dać się pochłonąć przez tysiące błahostek albo w determinacji przywołać do siebie.

Sekrety wzbudzają zaciekawienie, zapowiadają tak wiele. Jest to pewna forma objawienia – oświecenia. Oczekujemy, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, odmienią nam los. Jakże często sekrety są bardzo oczywistymi prawdami.

Myślę, że sekrety – informacje w nich zawarte – mają niesamowitą moc przeobrażenia naszego życia, ale dzieje się tak wtedy, gdy jesteśmy gotowi do ich przyjęcia, gdy dojrzeliśmy do nich. Gdy w pewnym momencie ,,zaskoczymy’’ na ich energetyczny poziom informacyjny. Można wtedy mówić o wzajemnym dopełnianiu, a tym samym zaangażowaniu w proces ich urzeczywistnienia. Bywa, że nie od razu rozumiemy ich przesłanie, ale istnieją w nas i wraz z upływem czasu stają się coraz bardziej czytelne (usłyszane słowo, zaobserwowany gest – dopiero po latach nabierają dla nas ogromnego znaczenia). Sekrety nas uczą i motywują do osobistego rozwoju, dlatego jak najbardziej wskazane jest – na poziomie podświadomości – być stale otwartym na nie!

Przekazuję ci sekret chudnięcia (kultywowania ciała i ducha), przywołany przeze mnie w determinacji. W perspektywie czasu wiem, że właśnie dzięki tej determinacji gotowa byłam na jego przyjęcie – na docenienie i przepracowanie. Pozostałe sekrety (metody) służące do pozostawania na poziomie energetycznym przewodniego sekretu, wymagań przez niego przejawianych, zdobywałam w procesie doskonalenia siebie. To moja droga życiowa, to – I Ching, yoga, medytacja. To świat energii, a wszystko wzbogacone o życiowe doświadczenia. To kawał pracy nad sobą…

Translate »