chwila refleksji...

randka z dniem. Szczęśliwy kolor dnia. Kolor miłości i powodzenia.

Idąc na spotkanie. fajnie jest,  jak wiemy z kim mamy do czynienia.

Dzień  – jak istota ludzka,  ma swoje plusy.  Atuty.  I na nich najlepiej się skoncentrować. Znając te atuty, zwiększamy ich moc i możemy w pełni,  i w większym wymiarze  wykorzystać do realizacji swych celów.

Te atuty – to dostępny  każdemu  potencjał elektromagnetyczny dnia, który udostępniam w formie kolorów..

Jaki jest dzień…. każdy super, ale to od nas zależy, jak do niego podejdziemy… na ile skorzystamy z jego unikalnego potencjału,  jak nastawimy od środka do dnia.

Alle faktorem decydującym jest myśl…. To myśl, będąca formą energii, aby się zrealizowała potrzebuje siły magnetycznej… zaangażowania uczuciowego. Frekwencje kolorystyczne pełnią taką funkcję.

Każda istota ludzka jest na poziomie światła, mieszanką kolorystyczną. Ten osobisty układ  kolorystyczny wchodzi w relację z kolorami dnia. Następuje wzajemna wymiana…  .

10.02

10.02..

jaki jest ten dzień…

realista, mocno stąpający po ziemi. Kreatywny, ale tak bardziej namacalnie…. bez górnolotnych uniesień. Fortuna czeka na niego… a on jej nie dostrzega.

Patrzy więcej na ziemię…. tak coś, jak chodzący z kijami..  A wystarczy zwrócić się do góry. Powodzenie dla niego generują frekwencje wodne….

Szczęśliwy kolor dnia to – niebieski i granat, i indygo.

Kolor miłości dla kobiet  – zielony i czerwień, ale delikatna… dla mężczyzn – granat i srebrny.

krokodyle pożarły...

coś w podsystemie nie tak nacisnęłam i… zapis randka z dniem od 01 – 09.02 się usunęła…. Pewnie krokodyle…

rozbawiło mnie… przypomniała mi się sytuacja z przed lat,  kiedy to jadąc autem późnym wieczorem na Florydzie, pobłądziłam. Za trudne to nie było… zjechałam po prostu wcześniejszym zjazdem z trasy szybkiego ruchu.  Ciemno, wietrznie, szumiące palmy,  Dzwonię do znajomego, a on pyta, czy tu  gdzie jestem, jest – Mac Donald. Mówię nie – a on…niemożliwe,  pewnie go krokodyle pożarły. Wybuchłam śmiechem.. Wróciłam do drogi i zjechałam następnym zjazdem, ku radości zobaczyłam Mac Donald … byłam na właściwej drodze.

Jak czegoś nie mogę znaleźć czy jak teraz…. stracił się cały zapis… w sumie kawałek mojej pracy – .śmieję się do siebie  i myślę… smacznego krokodylku!

11.02

11.02…

jaki jest ten dzień…

… niesamowity, z lekka się zaskoczyłam, jaki jest. Jednokierunkowy

Jednokierunkowo i konsekwentnie nastawiony na powodzenie.. To tak,  jak byśmy mieli jeden wyznaczony szeroki trakt, którym podążamy. Nie ma może w prawo, może na chwilę skręcimy w lewo i potem wrócimy, by podążać dalej… 

Dzień wyjątkowy … 

Szczęśliwy kolor dnia – Czerwień. 

 

Translate »