każdy przepowiada

czas akcji – rok 2009

A raz to Melissa taaak się zaskoczyła… nigdy przepowiedni słuchać nie chciała, a jedynie w istotnych sprawach z I Ching (Chińska Księga Mądrości) dyskutowała…. przekomarzała, swoją wolę narzucała:).

A tu masz, babo placek. Zdarzyło się, a było to tak…

Melissa w Gliwicach z wizytą była, w tym momencie za ogrodzeniem domu spokojnie sobie stała, naturą się kontemplowała. Oczka przejrzyste miała… (siwawe powietrze przeniknąć chciała).

W pewnym momencie do ogrodzenia Cyganka się zbliżyła i tak do Melissy się zwróciła: Cyganka przyszłość ci przepowie.  Melissa przepowiedni nie oczekiwała, a zamiast tego przenikliwie na Cygankę spojrzała, jakaś jej się dziwna kobieta wydała.

I w tym momencie role się odwróciły…  

Cyganka Melissę o przepowiednię gorąco poprosiła (dobrze, że między nimi siatka była, bo pewnie by ją za ,,piórka” chwyciła): Kobieto, ty wiesz, ja to czuję, powiedz mi, czy on mnie kocha, czy do mnie wróci?  Melissa z lekka ,,dzióbek” otworzyła, to było to, co sercem wyczuła… Zawód miłosny.

Spoważniała, bo doskonale wiedziała (nie na darmo w  objęciach I Chinga sypiała), że cokolwiek jej powie, prawdą będzie albo nie… Prawdą będzie o tyle, o ile Cyganka emocjonalnie w jej słowa się zaangażuje, czyli włączy uczuciowo w proces kreacyjny wydarzeń.

Melissa improwizowała…. uniosła ,,dzióbek* do góry i  w niebo przeciągle spojrzała:  Cyganko, widzisz ten błękit nieba…. w ciągu trzech dni niebieskooki w twoim życiu się zjawi…. tu Melissa zrobiła dłuższą pauzę – jak w teatrze grała. Cyganka całą sobą słuchała, a ona  kontynuowała …

Wiesz,  on odegra wielką rolę w twoim życiuilekroć będziesz w niebo patrzyła, to będziesz sobie o nim marzyła…  ilekroć smutek w sercu miała, to będziesz go tam widziała.  Melissa  urwała – nadzieję Cygance dała  (I o to chodzi… o wyzwolenie energii wiary – źródła pozytywnych zmian w ciele i duszy, Słowa mają taką moc),

Nastała niesamowita cisza, ale już po chwili Cyganka w ukłonach Melissie  dziękowała. Oj dziękowała i cała rozpromieniona  dalej powędrowała.  Pewnie przepowiednie stawiała…

Jakie scenariusze życia innym pisała…. Szczęśliwą miłość rozsyłała?

Każdy przepowiada, nawet jak sobie tego nie uświadamia.

Translate »