cena to … cenienie się.

Szerzące się – otrzymasz. za darmo –  pozbawia ludzi energii życiowej, czyni nie ceniącym się.

Nie chciej nic za darmo … nie bądź żebrakiem….Nie chciej nic za darmo, czy za przysłowiowy grosik – bo przejdzie Ci wiele okazji koło nosa. Nie zauważysz ich. Zignorujesz. Im więcej zainwestujesz, zapłacisz – tym więcej skorzystasz, Będziesz to cenił…i pójdziesz całym sobą za tym ,,czymś“.  Zaangażujesz mentalnie, duchowo, fizycznie.Ocena wartości jest wprost proporcjonalna do ceny,  jaką płacimy.

Cena  = Cenienie Ile po lewej  – tyle po prawej. Im więcej po lewej – tym więcej po prawej. Prosta zasada życiowa ignorowana współcześnie. Inwestuj w siebie i…na przykład  nie chciej, aby inni płacili rachunki w restauracji (chyba że uznasz to za stosowne).

Im więcej zainwestujesz i  nie tylko w formie pieniędzy ale  w formie, poświęcenia czasu, wejścia całą swoją energią w projekt- plan … – tym więcej profitujesz. Dąż do samowystarczalności. Niezależności psychicznej i finansowej.A to wymaga dużych inwestycji….

copyright Melissa Wise 2018

dopisane..

Słowa mistrza nad mistrzami…

…przekaż, Melisso ileż ja się staram, aby woda czystość odzyskała. Kryształowa na nowo była… bowiem światło,  które na Ziemię zsyłam –  w zetknięciu właśnie z kryształem – jest spotęgowane. Kocham was istoty ludzkie, ale lat mi przybywa…proszę,  włączcie się w tworzenie nowej Diamentowej Cywilizacji.

Struktura o charakterze dynamicznej  zawładnęła podświadomością ludzką. Stała się nieodzownym ,,narkotykiem”.  Z jednej strony jest negatywna, a z drugiej poszukiwana.. (Cyrk na kółkach!),  Zmysły ludzkie gonią za nią… więcej tego i tamtego. Zaspokojenie pięciu zmysłów stało się pierwszoplanowe. Nieistnienie a zaspokojenie.

Żądza władzy, pieniądza…sukces… Za wszelką cenę. Nawet za cenę siebie!

 

 

Melissa write in notebook
Translate »