RANDKA Z DNIEM. SZCZĘŚLIWY KOLOR DZISIEJSZEGO DNIA 08-15.11

ŻYCZĘ TWORZENIA INTRYGUJĄCEGO ZWIĄZKU Z KAŻDYM DNIAM.

Znane jest powiedzenie – nie pasują do siebie jak ogień i woda. Jak niebieski i czerwony. Ale…. w moim przekonaniu przeciwieństwa bardzo się kochają i uzupełniają. Dlatego … współpracują ze sobą jak ogień i woda – świetnie się uzupełniają.

Tworzą intrygujący związek. Życzę tworzenia intrygującego związku z każdym dniam. 

FREKWENCJE POMYŚLNOŚCI WYRAŻONE KOLORAMI.. .

08.11

Zieleń i czerwień. Zieleń –  linkuje do powodzenia finansowego, ale wymaga wsparcia frekwencją delikatnej formy czerwieni.

opinie o książce…

09.11

Intensywna czerwień odgrywa dzisiaj kluczową rolę…

10.11

Czerwień, róż- brzoskwinia… to dzisiejsze frekwencje generujące powodzenie w sferze prywatnej i zawodowej. Uzupełnione o zieleń – wzmocnią siłę woli.

11.11

Czerwień … i jeszcze raz czerwień. Czerwony krawat, czerwona pomadka… I co sobie jeszcze czerwonego życzysz.  Uzupełniamy frekwencje czerwieni elementem metalu … kolorystyką popielatą i szarościami.  

12.11

Biel diamentowa. Żywa zieleń, ale to nadal frekwencje czerwieni doskonale balansują frekwencje dnia , i linkują do inteligencji, Mądrości, a bez tego ani rusz…

13.11

Niebieski, granat, morski  – linkują do wsparcia, do spontanicznych pozytywnych wydarzeń. W sferze finansowej korzystne frekwencje kolorystyki brązowej. Beż,

14.11

Biel… biel w ulubionych odcieniach. Także wszelkie szarości… mysie kolory.

15.11

Intensywna czerwień i granat uzupełnione o elementy linkujące do powodzenia finansowego – diamentowa biel… czysta biel.

Jak to jest z tą polaryzacją. Wpływ na zdrowie.

Jak to jest z tą polaryzacją. Wpływ na zdrowie.

W świadomym kreowaniu życia  pomocne  jest wyczucie intuicyjne polaryzacji pierwiastka męskiego i żeńskiego. Polaryzacji yang i yin.  Nauczenia się podświadomego obserwowanie i kontrolowania procesu przechodzenie jednego,-  aktywnego stanu,  w drugi,- pasywny.

Tam gdzie jest yang, jest trochę yin, oczekujące na zaistnienie. Yang przechodzi w yin. Tam, gdzie jest yin, jest trochę yang. Yin przechodzi w yang. Płynność tej wymiany  polaryzacyjnej to podstawa funkcjonowania wszechświata. To siła twórcza!

Balans polaryzacyjny sił yang i yin przynosi manifestowanie się na poziomie fizycznym pożądanych, pozytywnych  efektów. Załamanie balansu, łagodnego i naturalnego  przechodzenia jednej siły polaryzacyjnej w drugą –  to destrukcja.

Balans energetyczny ofiarowuje  sukces. Gwarantuje dobre zdrowie. Nic na siłę. Wszystko w odpowiednim czasie. W podświadomym systemie ludzkiego istnienia dobrze  sobie zakodować to motto.

Każdy z nas w momencie urodzenia wnosi  określony potencjał polaryzacyjny. Jedni bardziej dynamiczni – mają przewagą pierwiastka yang. Inni z  przewagą pierwiastka yin  –  są bardziej pasywni.

Jak to jest z tą polaryzacją czytaj dalej.

16.11

Intensywna zieleń i granat. Zieleń linkuje …potęguje przebojowość. Granat linkuje do sfery materialnej… finansowej. 

17.11

Niebieski intensywny i delikatniejszy….w ulubionej tonacji. Biel.

18.11

Dzień charakterologicznie silny… wymagający. Zieleń… linkuje do powodzenia ogólnie pojętego. 

 

19.11

Intensywna zieleń i… czerwień. 

 

20.11

I dzisiaj kolor czerwony gra pierwsze skrzypce . Jest faworytem dnia.

 

21.11

dzień….wychłodzony. jak ludzie z trudnym dzieciństwem, pozbawieni miłości.

Szczęśliwy kolor dnia – intensywna czerwień.  Uczucie miłości przesyłane w świat.

22.11

dzień…w czepku urodzony…ma doskonały matrix energetyczny,  O ludziach urodzonych z takim energetycznym DNA mówi się… temu to i byk się ocieli.Fantastyczne ręka do gromadzenia….

Szczęśliwy kolor dnia – brąz, beż. Żółty.

Translate »