uczucia ...

Uczucia.

Nie czujesz się kochana albo niewystarczająco kochana. Pragniesz innego związku. Pragniesz przejrzeć się w jego oczach i poczuć płynący do ciebie żar miłości. Jesteś uzależniona od miłości…

Proces kreacyjny (zaistnienia ukochanego w życiu) przebiega tak samo, jak opisany przeze w tekście –  Sekret życia (2) . – chociaż jest on więcej skomplikowany. Łatwiej jest zdobyć fortunę, jak zmusić kogoś, aby pokochał.  Ale to nie znaczy, niemożliwy. Może już raz ci nie wyszło, czy kolejny. Teraz na pewno uda ci się, utworzyć szczęśliwy związek.

Bo jeśli sobie coś z całego serca życzysz, to zamanifestuje się na pewno.  Masz. naturalne prawo do tego!

odpowiedni partner...

Znalezienie dla siebie odpowiedniej osoby to delikatne, bardzo delikatne zagadnienie na poziomie energetycznym. Tak jak do aktywowania powodzenia finansowego (według nauk wschodniej kosmologii), należy wyzwolić w sobie energię ognia, o polaryzacji yang, tak aby przywołać do siebie upragnioną osobę, normy energetyczne nie są tak jasno sprecyzowane. Bo nie mogą być, Pieniądze są faktorem stałym  o charakterze metalu i polaryzacji yin, a ludzie są skomplikowaną mieszanką chemiczną

Do stworzenia związku, w którym będziesz czuła się kochana i bezpieczna, sprawdza się w 99,9 procentach zasada atrakcyjności, czyli przyciągania magnetycznego. Mylące może być określenie – atrakcyjności. Nie chodzi o to, abyś ostro wymalowała oczy, czy wyzywająco pomalowała usta.  W ten sposób przyciągniesz, ale na chwilę… będziesz zabawką w jego rękach. Pamiętaj, nie chodzi o atrakcyjność tylko fizyczną. Znaczniejszą rolę odgrywa atrakcyjność na poziomie duszy (energetycznym). Masz przyciągać go, ale w specyficzny sposób…wręcz odwrotnie.

Zasada atrakcyjności:

Zasada atrakcyjności:

Im bardziej będziesz go od siebie dystansowała, tym bardziej będziesz przyciągała. Powiem więcej, przyciągała tego najbardziej odpowiedniego. (Zasadę tę stosuj szczególnie w momencie, gdy pojawi już się na horyzoncie ten jedyny, co intuicyjne wyczujesz.).

scenariusz pierwszy...

Proces kreacyjny….

scenariusz 1 –   Przymknij oczy, ujrzyj ocean wypełniony mnóstwem ryb- rekinów… mniejszych i większych,  i bardzo dużych..  Te rekiny to rekiny finansowebo jak już ci daję typ, to z całą odpowiedzialnością z mojej strony – kreujemy dla ciebie partnera z niezależnego finansowo. . Możesz te wszystkie  rekiny mieć… tylko musisz wiedzieć, którego chcesz!!!  Mężczyzn jest naprawdę pod dostatkiem. Otwórz oczęta… albo jeszcze przez chwilę pomarz, jak rekinek obdarowuje cię torebką Chanel (czerwoną i lakierowaną), a ty wypychając zalotnie usteczka, wspaniałomyślnie przyjmujesz,  dodając… myślałam o torebce Hermesa …

miasto miłości... Paryż

Albo bierze cię na weekend do Paryża do 5 gwiazdkowego Hotelu… W sobotę wędrujecie po Paryżu,  dokonując zakupów w markowych sklepach, a wieczorem udajecie się na kolację do restauracji na  przykład na najwyższym piętrze Wieży Eiffla. Tu spędzacie romantyczny wieczór, patrząc sobie czule w oczęta. Całuje cię po rączkach,  szczególnie po jednej, na którą założył ci dopiero zakupiony pierścień z diamentem.  Późnym wieczorem jedziecie taksówkę do hotelu, tuląc się do siebie i podziwiając mieniący się Paryż.  Wpadacie do pokoju i …nie.. nie .. z seksu nic nie będzie… Poczekaj  z tym jeszcze trochę. Nie spiesz się, pracujesz na swoją przyszłość…

Przy rekinie będziesz się pilnowała, bardziej rozumem kierowała… (a przy kocie o sobie zapominała). Jeszcze jedno – przy rekinie nie będziesz słyszała… zakręć wodę, wyłącz światło, itd, sama wiesz!

scenariusz drugi

Proces kreacyjny …

scenariusz 2 – a jeśli rekinków się boisz i na przykład kocury wolisz. Chociaż podkreślam.. .przy rekinie będzie ci lepiej, bo będziesz się pilnowała, rozumem kierowała, czyli szanowała!. Wymagała!. (A przy kocie o sobie zapominała, nad sobą rozczulała, bo przecież taki milutki). Twój wolny wybór.

Zamknij oczęta i marz o swoim Kocurku… Wyobraź sobie, jak  cieszysz się na jego powrót… bo przecież taki cieplutki… i za uszkiem go możesz podrapać, i po brzuszku czule pogłaskać, popieścić.  Wszystko już w domu posprzątałaś, poprasowałaś, skarpetki mu poprałaś (padasz na buźkę ), na właściwym miejscu w szafie poukładałaś.

A jakże – bo Kocurek jest wymagający. I gdzie ma koszule, też nie wie… po co ma ciebie.  A ty na tę rolę się zgodziłaś. Czekasz, padająca lekko na nosek – na swoje milutkie zwierzątko. Naturalnie i pyszne, i urozmaicone ( koty wybrzydzają). jedzenie też dla niego przygotowałaś. Lubisz go karmić. Ma taki fajny pyszczek… Może myślisz, że w ten sposób zdobędziesz więcej jego miłości. Kupujesz jego miłość. A i tak nie jesteś pewna, czy po pracy od razu do domu wróci. Koty chodzą własnymi drogami i lubią polować! Koty są nieobliczalne.

wolny wybór ....

Opisałam dwa scenariusze skrajnych relacji. W pierwszym scenariuszu Kobieto – będziesz w siłę wzrastała, a w drugim  – ze swej siły – poczucia własnej wartości – będziesz okradana.

Naturalnie, jest wiele pośrednich scenariuszy związku miłosnego, na przykład w którym kobieta jest niezależna finansowo, z sukcesem wykonuje swoją profesję, a i tak czuje się niepewnie w sferze psychicznej i  emocjonalnej w związku.

Melissa Wise,  lipiec 2017 rok

scenariusz przyszłości w doborze partnera...

 

Scenariusz przyszłości…. pokaż mi kolory e- DNA, poznamy się bliżej. Zobaczę czy do siebie pasujemy, jak możemy się uzupełnić.  Jaki masz kolor sukcesu? A ty –  kolor miłości?Nie czekaj na daleką przyszłość, bądź prekursorem

Mężczyźni częściej proszą o kolor bogactwa, kobiety miłości… .

e- DNA to układ energii świecących pięknymi kolorami – a jednocześnie fenomenalne źródło informacji o nas samych. O partnerze. 

Translate »