wyniosły cudny lodowiec

Ta góra, o której wspominam w nagraniach i piszę – to lodowiec o wysokości ponad 3000 metrów nad poziomem morza. Można powiedzieć rosła , rosła i wyrosła… Jest intrygująco urokliwa… ma kształt serca. Pewnie dlatego krążą opowieści o jej ofiarowaniu ludziom wsparcia, w różnych sytuacjach życiowych. Ale i w chwilach radosnych dodaje jeszcze większego power do działania.

O każdej porze roku i dnia inaczej zagaduje….I czaruje:)

Jej wpływ płynie z poziomu serca.

ta książka … Wierzycie w walkę dobra z jego przeciwieństwem?

W przypadku tej książki mam z tym do czynienia. Niedawno znalazłam ją udostępnioną już w 2016 i 2017 online na znanej platformie, przez inne osoby. Jest to ewidentne naruszenie moich praw autorskich… Ale to nie wszystko – przed tygodnie odkryłam ją do kupienia na …..  pomijam nazwę, Umieszczona była do sprzedaży w 2016 roku. Dołączone są informacje o książce – publikacja – 01.01 2016. podane są dwa ISBN Bardzo … nieciekawe.

Kradzione nie tuczy

Dlaczego o tym piszę, bo  jest to postępowanie – nie fair.

kradzione nie tylko nie tuczy

kradzione nie tylko nie tuczy…

…. nie daje koneksji z energią powodzenia.

Główną myślą przewodnią książki było przekazanie duchowego sekretu, który mi został ofiarowany. To tenże sekret doceniony – jest kluczem do …

Aby cokolwiek cenić, trzeba za to zapłacić. I nie chodzi tylko o sferą finansową. Ludzie, którzy cenią, potrafią podziękować.

I tak jest w przypadku Pani, od której otrzymałam niedawno, bo 6 kwietnia maila.

Bardzo Pani dziękuję. Pani Melisso, wie Pani?  Wzięłam sobie do serca Pani sugestię z książki i od tych kilku lat stosuję ją u siebie w życiu… (…)  Tak więc – dziękuję za tę cenną dla mnie poradę 🙂 Serdecznie pozdrawiam (….). 

ta książka…

 

Translate »