przekaż...

meeting z Panem Bogiem zrobiłam…

Przekaż to…

Ileż ja się staram, aby woda czystość odzyskała. Kryształowa na nowo była… bowiem światło,  które na Ziemię zsyłam –  w zetknięciu właśnie z kryształem – jest spotęgowane.

A światło – to jasność myślenia. To odwaga, To inteligencja.

A światło to barwy. Fantastyczne kolory… nimi po brzegi pudełeczka wypełnione, niechby sobie strzelały. Piękne przepowiednie  po świecie by hulały!

W kontekście tego…

On – mistrz nad mistrzami kontynuował…

ludzie myślą, że myślą...

 

wiesz, Melisso – , ludzie myślą, a raczej myślą, że myślą. W rzeczywistości w dominującym stopniu –  nie myślą.

Podłączeni do wysyłanych przez inne istoty swego gatunku fal myślowych, wzmacniają im realizację ich celów.. Zapominając, o koncentrowaniu się na swoich falach myślowych.. Na ich kreowaniu.

–  Co masz ma myśli, Jak to odnosi się  do przepowiadania przyszłości.

–  On – mistrz nad mistrzami kontynuował…

To nie chodzi o przepowiadanie przyszłości… Bowiem coś  takiego,  jak sięganie w przyszłość, jak wy to nazywacie – przepowiadanie  – jak wiesz Melisso, nie istnieje. Nazwałbym te próby wysławianie się w temacie: ,,co się stanie “ tak jak ty to określiłaś – raczej bajek opowiadaniem. Komu –  istotom zagubionym  w oceanie świadomości.. Zastraszonych..  A bajki, także te dla dzieci, wcale nie są tak bajeczne. I tak się straszy, a nie ma czym.

–  tu Mistrz uśmiechnął się i kontynuował…

Mnożą się przepowiednie… jaki będzie ten rok. jaki dzień,. a jaki następny… kto z kim…

przekaż Melisso … każdy rok, każdy dzień  będzie  wspaniały, wręcz  doskonały, ale aby tak się stało -, spełniony powinien być jeden przewodni warunek.. Jak on będzie spełniony, to każdy rok będzie, jak wymarzony.

Nie, nie zapytałam, a jaki, jaki? Już wiedziałam…. Dalej wpatrzona w NIego, jak zahipnotyzowana słuchałam. Przy Nim czułam się… super.

On – mistrz nad mistrzami kontynuował…

– Na poziomie aktualnie dominującej świadomości, ludzie myślą, że wiedzą, po prawdzie wydaje im się tylko, że wiedzą.  Zachwyceni swoim pudełeczkiem – czytaj matrix informacyjny w głowie – traktują go, jak coś stabilnego. Niepowtarzalnego. Unikalnego.

Do tego pudełeczka wrzucają  przeróżne informacje, myśląc, że im więcej,  tym lepiej, by zabłysnąć.

Zakrzyczeć,  ja wiem, wy nie wiecie. Ja mam rację,..  Wzbudzić strach…

wiesz, Melisso przekaż ludziom, że strach to fantom … to tylko ludzkie złudzenia, Urojenia. Inaczej… nie w stronę światła ukierunkowane wyobrażenia.

Przypomina to  pudełko wypełnione po brzegi przeciwnością bieli, przeciwnością piękna.  Przeciwnością uśmiechu i radości życia.  Lepiej, by takie się nie otworzyło,.. ale niestety, co rusz jakieś strzeli i zapowiada – przepowiada.

Sensacja goni sensację. Im więcej przeciwności dobrego, tym lepiej.  Co dziwne…albo i nie –  Istoty ludzkie lubią, jak się dużo dzieje.  Oby DOBREGO!

Kropla atramentu wpuszczona do szklanki czystej wody, radykalnie zmieni jej koloryt…

Dlatego rozmowę z tobą rozpocząłem od tego… ileż ja się staram…

Kocham was ludzkie istoty, ale lat mi przybywa…. włączcie się bardziej w tworzenie nowej Diamentowej Cywilizacji.

 

PRZEPOWIEDNIA NIE ISTNIEJE

Co myślisz, co czujesz, taki świat kreujesz!  (O tym.jak wprowadzić w życie tę regułę napisałam w Jest jeden sekret atrakcyjności).

…. przepowiednia nie istnieje.  Albo inaczej… to my kreujemy przyszłość! Jest ona taka, jak nasze myśli Obrazy myślowe wzbogacone o paliwo, jakim są uczucia.

Wizje zjawiające się w jakimś temacie…to nakładające się przestrzenie z przeszłości, przyszłości i teraźniejszości. W świecie energetycznym stale następuje wymiana… wydarzenia urzeczywistniają się, by następnie  przejść w stan niedostrzegalny dla istoty ludzkiej. Życie ludzkie to nie ciągłe picie szampana, dostarcza wiele różnorodnych doświadczeń, ale by przeistoczyć świat na lepsze,  twórzmy wizje pięknej przyszłość. I wtedy tak się stanie…

Proponuję słowo- przepowiadanie – zastąpić  słowem – przemawianie do przyszłości! Przywoływanie tego, co pragniemy…co dobre i piękne – dla planety Ziemi… dla naszych dzieciaków!

Wymów na głos, wyśpiewaj swoje pragnienia.

Translate »