pukajcie, a będzie wam dane.

Pukajcie, a będzie wam dane.

Łatwo Ci Boże  powiedzieć. Tyle drzwi:), wiem, że masz poczucie humoru.

Wystawiasz nas na próbę. Doskonale zdajesz sobie sprawę,  iż wybór odpowiednich przypomina trochę loterię….zapukać w te zielone – na prawo czy w czerwone – na lewo.  A może w te drewniane – pośrodku. wow, niezła gra.

Tam u góry –  nie masz z drzwiami zagadnienia. Te czy tamte… wszystko widoczne jest jak na tacy!

Ale tu na ziemi, wyobraź sobie – jak tak w niewłaściwe drzwi zapukam i … żeby chociaż przystojny Janosik otworzył,  a jak inni zbóje albo tygrys wyskoczy?

Brr…  Sam widzisz… jak to jest  – z tym pukajcie.

Wiem, co mi powiesz (już ja Cię znam): posłuchaj Melisso swego serca w wyborze. To było by najprostsze i najlepsze. Tylko wiesz. ja tę metodę próbowałam,  słuchałam serca… słuchałam, ale  maszyna do koszenia trawy mnie szybciutko  do życia przywołała:)).

Boże, tu na ziemi zrobiło się tak głośno, tak głośno… oj, –  za głośno! Intuicja jest zagłuszana i informacjami niebotycznymi zapychana.

namawiałam

Boże,  wybierz się z wizytą na Ziemię!

Jesteś z miłością oczekiwany! Sam przekonasz się, zobaczysz naocznie, że dawnej to się po prostu żyło. A teraz to sià tak wiele zmieniło,

Teraz to wszyscy wszystkich uczą, jak żyć. Sami znawcy i przepowiadacze.

Wszystkowiedzący.  Przypomina mi się w.tym momencie Kabaret Moralnego Niepokoju, kiedy to rewelacyjny Robert Górski, w jednej ze scen wyraża opinię o znajomym… ten to zawsze wszystko wie, i to, i tamto,  i siamto. Tylko jak po mordzie dostał na ulicy, to nie wiedział dlaczego.

I coś w tym jest. Dosyć tego ,,mądralenia.

OK, .wróćmy do credo zagadnienia – rekomendowanego ,,pukajcie, a będzie wam otworzone“,

Nie będę dłużej owijała wełnę w bawełnę.

prośba

Boże, mam interes do Ciebie. Zupełnie na serio proszę Cię, o podpowiadanie, o właściwych drzwi wskazywanie, bym po pycholku nie dostała:)) . Bym te właściwe drzwi i w największym hałasie intuicyjnie wybrała!

Stay with me! Tęskno mi!

Mam, znalazłam rozwiązanie. A dlaczego by tak nie SZKLANE (drzwi)!  Wprowadź innowację! Będę wszystko za nimi widziała i innymi tematami Ci głowę zawracała…

Stay with us!!!

I jeszcze jedno, uprzejmie Cię proszę – niechaj trawy te okropnie głośne maszyny nie koszą. Wiesz, podeślij najlepiej odpowiedni gatunek trawy… bez podcinania….

Translate »