play of life. Ruletka.

Play of life Ruletka.

Jak funkcjonuje proces manifestowania pragnień…

Cokolwiek rozgrywa się na poziomie rzeczywistym, dostrzegalnym –  jest manifestacją  procesu przed-manifestacyjnego.

Realne wydarzenia nie zjawiają się tak po prostu, ale urzeczywistniają w wyniku specyficznej gry, w której wszyscy uczestniczą, Jesteśmy graczami … jak w kasynie – wygrywamy albo przegrywamy, w zależności od umiejętności korzystania ze źródła siły twórczej –  matrycy  z niezliczoną liczbą powiązań energetycznych, o różnej sile mocy.

Pole przed-manifestacyjne jest polem bitwy. To, w pewnym sensie, strategiczne pole walki różnorodnych frekwencji energetycznych. Cięższych i i tych lżejszych…. jak i tych najlżejszych, najsubtelniejszych  wibracji.

Energie najlżejsze są  bardzo delikatne…nieuchwytne, a przy tym jakże potężne.  Dlaczego… bo mają wysoką amplitudę, która umożliwia albo lepiej pozwala na tworzenie wyjątkowo silnych matryc myślowych. Te energie są i.. nie są. Jakby nie każdemu chciały się ujawnić…

Te energie można przyrównać do Asów, które wygrywają

De facto te Asy (energetyczne) zapewniające powodzenie w grze,  ruletce życiowej  są obecne zawsze . Otaczają nas ze wszystkich stron i co brzmi kuriozalnie …tylko czekają, by zaistnieć. Zamanifestować! Prawie proszą się o to..

. Ale, by mogły ożyć, pojawić w świecie materialnym, potrzebują nas .. naszej świadomej uwagi. Dopiero gdy je sobie uświadomimy  i … co jest jeszcze większym wyzwaniem, ale możliwym – utrzymamy na ich poziomie  wibracyjnym, manifestują się w pełnej okazałości.

cdn

karty rzucone... rozrzucone

około 3003 - 3017 roku

około 3003 – 3017 roku

…  dane z energetycznego DNA  istoty ludzkiej będą bazą  wyjściową do stworzenia matrycy doskonałego zdrowia – idealnego balansu  polaryzacyjnego i harmonii pięciu form przemiany.  I

Człowiek stanie się perpetuum mobile -.samoistnie regenerującym się.

Czy szczęśliwszym … Pewnie nie będzie tego zagadnienia. Będzie inne myślenie… nie w tych kategoriach.

Translate »