ona wie, nie głupia, zna prawa natury

Ma być głębiej… ale łabędzica mi się po drodze zjawiła i się rozmarzyłam, ale szybko do realności wróciłam

Poważnie – ile można tolerować ubierania się w cudze skrzydełka.  Gonienie przez strony internetowe, celem nie uczenia się, ale zbierania informacji w aktualnym -będącym na czasie temacie , by dostępne materiały wykorzystać i zarobić na nich- na nie swoim umyśle! To jest  to… sami wiecie,  co – słowa nie wyrażają głębszych zasad duchowych, które działają poza ustalonymi przez ludzi.

Zasad moralnych  w świecie internetowym zupełnie nie  dostrzegam…  Wolna amerykanka. Książka Jest jeden sekret – mojego autorstwa – Elżbieta Mierzwińska, której manuscript powstał w 2004 roku.   a wydałam pierwszy raz w 2016 roku pod pseudonimem Melissa Wise – przez parę lat była dostępna online na różnych platformach – z wiadomych względów nie wymieniam których.  Przypadkowo niedawno – końcówka 2021 -trafiłam na dużo platformę, na której była umieszczona pod różnymi autorskimi  nazwiskami -w latach 2016-  2017- 2018. (nastąpiło ewidentne naruszenie praw autorskich). Nic dziwnego , że na mojej stronie sprzedałam w tych latach – jedną sztukę.

Wolna amerykanka.- wchodzenie na strony celem uczenia i doskonalenia się – super, ale celem ubierania się w czyjeś zapatrywania, wiedzę i przekazywanie jako  swoje …  to jest działanie przeciwko sobie!  To ubieranie się w cudze pióreczka…  Gęsior nigdy nie pofrunie wysoko, jak orzeł, może próbować, ale de facto – klapnie mocno na …. Przyrównuję takie postępowanie do wejścia w labirynt, z którego nie ma wyjścia.  Gubisz sam siebie, wchodzisz głębiej i głębiej, i światła coraz mniej.

Wchodzenie na cudzą stronę celem podejrzenia,  co mogę wykorzystać dla siebie prywatnie – jest oczywiste, ale w celach komercjalnych- zarobkowych, jest… nieodpowiednie. Pozbawione klasy.

I tak codziennie, gdzieś, ktoś – wchodzi sobie na czyjąś stronę i podskubuje…. Byle za darmo! Jak wyrazić postępowanie  osób, które zlecają zebranie ze wskazanej strony – wszystkie teksty z bloga w formie pdf, by nie kupić e-booka zebranych tekstów przygotowanych w  takiej formie przez autora bloga.  Bez komentarza… Powtórzę … wchodzisz głębiej i głębiej w labirynt i światła coraz mniej.

Teksty  przeze mnie pisane i  umieszczane  na bloggu ( jest ich około 500 ) – mają na celu rozjaśnienie praw duchowych rządzących istnieniem.  Wskazanie drogi podążanie w stronę światła, wychodzenia z labiryntu ograniczeń  ku jasności,  piękna, miłości! (Brzmi górnolotnie, ale jestem duchową realistką – życie dało mi mocną szkołę). 

Ta  łabędzica wie, że pofrunie, ale zna ofiarowane jej przez naturę możliwości .Nie przebiera się w orła,  … Nie jest arogantką!

Nie jestem sprzedawcą,-  nie mam  pojęcia (i nie chcę) o marketingu w internecie.- jeżeli ty, czytający ten tekst, masz – skontaktuj się ze mną. Ale zapłacę nie za barwne opowiadanie, ale za efekty. Podejmiesz się takiego wyzwania…

 

Melissa Wise vel E.M.  22.,02 22

 

Translate »