zabawa w damę

Zabawa w damę…

Szybko dojdziesz do wniosku, że chudnięcie jest swoistym dodatkiem do pracy nad sobą,  i że bardzo same sobie  interesujący jest proces doskonalenia siebie, wyglądu i  charakteru; w sumie  – stawania się mądrą życiowo.

Bo możesz schudnąć możesz być zgrabna, możesz być piękna, i możesz nie być szczęśliwa. Abyś dała sobie szczęście, w pewnym sensie każda nadwaga jest przejawem pobłądzenia, odchudzanie jest szukaniem potwierdzenia, powinnaś się cenić. Dograć na poziomie podświadomym duszę do nowego ciała.

Powinnaś nauczyć się sama siebie cenić, aby inni cenili ciebie! 

Jeżeli tego ci brakuje, proponuję ci zabawę w damę. Zabaw się w granie damy- przyjmij rolę damy, nie w tym pojęciu, że masz nosić kapelusze, graj rolę nowoczesnej damy z fantastyczna talią, w dzinsach i w białej bluzce,

Ale co jeszcze równie ważne…myślę…jeszcze ważniejsze – wypracuj u siebie zachowanie i reakcje jakie przystoją damie.  W ten  sposób ustawisz się w wysokim miejscu- nie będziesz w zasięgu a Inni ludzie będą musieli bardzo wysilić się, aby cię dosięgnąć.

Niech inni muszą bardzo  wysilić się, aby cię dosięgnąć..

Poruszaj się jak dama. Dostojnie. Pamiętając o naukach tali – bądź wyprostowana, głowa uniesiona i zawsze i wszędzie czuj się, jak byś szła po czerwonym dywanie, zewsząd obserwowana,…

Delektuj się chodzeniem…Prawa noga..lewa noga z wdziękiem przemieszczaj się. Delekuj się tą chwilą. Nawet jak się śpieszysz…nie spiesz się…..Delektuj się sobą.

Nawet jak ci się coś nie podoba- odsuń to uczucie od siebie…niech ci się bardzo podoba. Wiedz, czarne może być białe…to tylko twój sposób widzenia określa jakie jest.

Nie badź w zasięgu ustaw się w wysokim miejscu.Tak zachowując się-wyrażając na zewnątrz, zdystansujesz od siebie to co pospolite – negatywne.

Tak wyrażając się, chronisz siebie.

Bądź zawsze szczęśliwa…Delekuj się każdą chwilą. Spokój i zadowolenie miej zawsze przy sobie….w kieszenie, w torebce…zawsze w zasięgu… na pierwszym miejscu…

Nie bądź w zasięgu ustaw się w wysokim miejscu. Panuj nad swoimi emocjami.

Czasem może cię zaskoczyć jakaś sytuacja, możesz się wystraszyć i szybciej wciągnąć powietrze. Popatrz,.ale już wydech możesz skontrolować, zwalniając radykalnie jego tempo. Spowalniając wydech ,, wychładzasz się’’ i zyskujesz czas na opanowanie spontanicznych reakcji. Reagujesz jak dama…z klasą.  Znasz swoją wartość, szanujesz siebie, dlatego usuwasz stres ze swojej drogi. Oddychając  spokojnie kontrolujesz serce, kontrolujesz myśli. W każdej sytuacji radzisz sobie świetnie, mało tego – Grasz damę…Jesteś damą -kreujesz tylko korzystne dla siebie zdarzenia.

Zabawa w damę jest świetna…dzięki tej roli wzrastasz w siłę! Odkrywasz swoją prawdziwą naturę. Uświadamiasz sobie, jak wspaniałą osobowością jesteś.

Graj damę! Dama uśmiecha się i w żadnej sytuacji nie traci rezonansu. To wzudza szacunek, podziw i miłość.  Otwiera serca ludzkie. Niech twoja radość istnienia, zadowolenie z siebie będą nietykalne. Raduj się ze wspaniałych wydarzeń, które tego dnia i każdego następnego ci się przydarzą.  Dama oczekuje tylko takowe. Damie tylko takie się przydarzają. Tego ci życzę. Graj damę zawsze i wszędzie!

W ten sposób czyniąc – nie będziesz w zasięgu,  a Inni będy musieli się bardzo wysilić, aby cię dosięgnać.

Nie bądź w zasięgu …pamiętaj!!! – ustaw się w wysokim miejscu

Melissa waking

kapelusz najczęściej w ręce nosiłam...

….  ciut ciut a szybko chodziłam ( urodzona w roku ognia żarliwa byłam), ale nie tylko to – bez  kapelusza z głową w obłokach wędrowałam..  rozszerzoną jaźń odczuwałam. Z doskonałością obcowałam i o sobie całkowicie zapominałam.

coaching odchudzania … oferta

masz tyle lat,  na ile się czujesz! Oferta nie do odrzucenia!

 

Translate »