masz wybór

O tym, że coś takiego jak przeznaczenie nie istnieje –  pisałam we wcześniejszych. artykułach, W każdym momencie możemy zmieniać jego wyrażanie się w formie zaistniałych sytuacji w kontekście relacji międzyludzkich i otaczającej nadrzeczywistości.  Im bardziej mamy tego świadomość , tym lepiej. Ale wpływanie na to , co nam się przydarza, wymaga od nas czasem bardzo dużego wysiłku – w formie skupienia się na tym, co pragniemy. Mówiąc o wysiłku , mam na myśli wyćwiczenia się w stanie- bycia ponad daną, niechcianą sytuacją i generowania na poziomie elektromagnetycznym pożądanych przejawów rzeczywistości.

Ale, aby generować to, co pragniemy, musimy nie dać łapać się w pułapki przeszłości. Przeszłość zapisana jest w nas… Trzymają ją przy nas emocje, im silniejsze, tym zapis trwalszy. Im silniejsze – tym większy przywołują ból psychiczny i otaczają nas cieniem.

Jak przerwać dokuczanie samemu sobie. Brzmi to banalnie, ale naprawdę nie jest – wystarczy tylko kochać i szanować siebie. Z czystego poziomu zobaczyć siebie! Bez tych wszystkich etykietek, które doczepiają nam rodzice, szkoła, codziennie napotykani ludzie. Pamiętać, że co zrobisz raz, powtórzysz jeszcze raz… szybciej czy póżniej.

Uświadomienie tej odwiecznej zasady życiowej – to klucz do dokonania zmian.  

 

Translate »