Nancy, rozkoszującą się słońcem zdj dałam  – rekina czy kocura  na ten moment w zasięgu nie miałam. A może i dobrze:)

Proces kreacyjny…

scenariusz pierwszy

Rekin

scenariusz 1 –   Przymknij oczy, ujrzyj ocean wypełniony mnóstwem ryb- rekinów… mniejszych i większych,  i bardzo dużych..  Te rekiny to – rekiny finansowebo jak już ci daję typ, to z całą odpowiedzialnością z mojej strony – kreujemy dla ciebie partnera z niezależnego finansowo. . Możesz te wszystkie  rekiny mieć… tylko musisz wiedzieć, którego chcesz!!!  Mężczyzn jest naprawdę pod dostatkiem. Otwórz oczęta… albo jeszcze przez chwilę pomarz, jak rekinek obdarowuje cię torebką Chanel (czerwoną i lakierowaną), a ty wypychając zalotnie usteczka, wspaniałomyślnie przyjmujesz,  dodając… myślałam o torebce Hermesa …

miasto miłości… Paryż

Albo bierze cię na weekend do Paryża do 5 gwiazdkowego Hotelu… W sobotę wędrujecie po Paryżu,  dokonując zakupów w markowych sklepach, a wieczorem udajecie się na kolację do restauracji na  przykład na najwyższym piętrze Wieży Eiffla. Tu spędzacie romantyczny wieczór, patrząc sobie czule w oczęta. Całuje cię po rączkach,  szczególnie po jednej, na którą założył ci dopiero zakupiony pierścień z diamentem.  Późnym wieczorem jedziecie taksówkę do hotelu, tuląc się do siebie i podziwiając mieniący się Paryż.  Wpadacie do pokoju i …nie.. nie .. z seksu nic nie będzie… Poczekaj  z tym jeszcze trochę. Nie spiesz się, pracujesz na swoją przyszłość…

Przy rekinie będziesz się pilnowała, bardziej rozumem kierowała… (a przy kocie o sobie zapominała). Jeszcze jedno – przy rekinie nie będziesz słyszała… zakręć wodę, wyłącz światło, itd, sama wiesz!

 

scenariusz drugi

scenariusz 2 – a jeśli rekinków się boisz i na przykład kocury wolisz. Chociaż podkreślam.. .przy rekinie będzie ci lepiej, bo będziesz się pilnowała, rozumem kierowała, czyli szanowała!. Wymagała!. (A przy kocie o sobie zapominała, nad sobą rozczulała, bo przecież taki milutki). Twój wolny wybór.

Zamknij oczęta i marz o swoim Kocurku… Wyobraź sobie, jak  cieszysz się na jego powrót… bo przecież taki cieplutki… i za uszkiem go możesz podrapać, i po brzuszku czule pogłaskać, popieścić.  Wszystko już w domu posprzątałaś, poprasowałaś, skarpetki mu poprałaś (padasz na buźkę ), na właściwym miejscu w szafie poukładałaś.

A jakże – bo Kocurek jest wymagający. I gdzie ma koszule, też nie wie… po co ma ciebie.  A ty na tę rolę się zgodziłaś. Czekasz, padająca lekko na nosek – na swoje milutkie zwierzątko. Naturalnie i pyszne, i urozmaicone ( koty wybrzydzają). jedzenie też dla niego przygotowałaś. Lubisz go karmić. Ma taki fajny pyszczek… Może myślisz, że w ten sposób zdobędziesz więcej jego miłości. Kupujesz jego miłość. A i tak nie jesteś pewna, czy po pracy od razu do domu wróci. Koty chodzą własnymi drogami i lubią polować! Koty są nieobliczalne.

wolny wybór ….

 

Opisałam dwa scenariusze skrajnych relacji. W pierwszym scenariuszu Kobieto – będziesz w siłę wzrastała, a w drugim  – ze swej siły – poczucia własnej wartości – będziesz okradana.

Naturalnie, jest wiele pośrednich scenariuszy związku miłosnego, na przykład w którym kobieta jest niezależna finansowo, z sukcesem wykonuje swoją profesję, a i tak czuje się niepewnie w sferze psychicznej i  emocjonalnej w związku. CDN

Melissa Wise,  lipiec 2017 rok

Translate »