Co rusz jakieś pudełko strzeli, otworzy się  i cała zawartość jego … rozprzestrzeniona dookoła,  zaciemnia światłość istnienia… Instynkty, niepohamowane żądze.  (Homo homini lupus – Człowiek człowiekowi wilkiem). Puszka Pandory po raz kolejny otworzyła. się… Ludzie cierpią!

Dlaczego tak się dzieje, proste jak …… Co raz się stanie, jest powtarzane! To co zrobisz raz, powtórzysz w krótszym lub dłuższym cyklu czasowym  (w kontekście zrobiłam nagranie). To co zrobimy raz,  jest zapisane w nas… zakodowane na stałe. Czy dobre czy nie – istnieje w podświadomości i upomni się o powielenie.  Działa na zasadzie … przeszłość dotyka teraźniejszości i przenika w przyszłość.

Słowa Mistrza nad mistrzami…

…przekaż, ileż ja się staram, aby woda czystość odzyskała. Kryształowa na nowo była… bowiem światło,  które na Ziemię zsyłam –  w zetknięciu właśnie z kryształem – jest spotęgowane. Kocham was istoty ludzkie, ale lat mi przybywa…proszę,  włączcie się w tworzenie nowej Diamentowej Cywilizacji.

Jak istoty ludzkie w globalnej skali, mogą wyjść z zamkniętego kręgu powtarzających się sytuacji i o Diamentowej Cywilizacji – pytania dla Mistrza na następną sesję rozmowy.

Od każdego z nas, wszystko zależy… czysta  kropla do kropli. Ale wymaga to wyrzeczenia siebie… zapomnienia o sobie! A niektórych EGO jest duże jak … .I niestety ludzie cierpią!

Melissa Wise 27 lutego 2022 Switzenland

Translate »