świadome postępowanie ... step by step

Tożsamość istoty ludzkiej przejawia się przez trzypoziomowy pakiet.  Dwa niewidzialne: ziemski i niebiański i jeden materialny ziemski , ciało. 

Człowiek codziennie funkcjonuje z poziomu ziemskiego, zarówno tego widzialnego – ciało , jak i niedostrzegalnego – siła życiowa. Ten trzeci wymiar – siła życiowa o charakterze niebiańskim jest dostępny dla każdego, ale korzystanie z niego jest uwarunkowane naszą indywidualną świadomością o jego istnieniu.  

Dlaczego ciało jest ważne  

Ciało, twoja figura, twoja geometria ciała  – jest manifestacją twego wnętrza, twoich pragnień, twojego sposobu myślenia. 

Kultywowanie ciała jest przejawem  bycia  odpowiedzialnym za. to, czym obdarowała nas natura,  to wyrażanie… dzień po dniu szacunku nie tylko do siebie samego, ale do czegoś większego, do życia! 

Twoja dyspozycja zewnętrzna, ciało -decyduje o stanie ducha. Jest to ścisła wzajemna relacja. Praca nad ciałem  to praca nad sobą… nad własną  osobowością. Nie ma co ukrywać – twoja siła mentalna wzrasta wraz z osiąganiem efektów w pracy nad ciałem…  satysfakcjonującej wagi… elastyczności… proporcjonalności ciała….  płaskiego brzucha (twego centrum  istnienia).

Nabierasz wiary w siebie. Doświadczasz jakiej; specyficznej emanacji, jaka niesie ze sobą kultywowanie ciała, a tym samym siebie samego. Wysyłasz w świat energię zadowolenia z siebie.

Wytworzona siła mentalna spowija cię szczególną aurą, która jest odbierana przez otoczenie jako sygnał do honorowania ciebie.

I tak dzień po dniu sam ofiarujesz sobie prezent..

,,Nie bądź w zasięgu! Ustaw się wysoko, aby  inni musieli się bardzo wysilić, aby cię dosięgnąć’’ ( myśl –Melissa Wise)

przekaż dalej

Niie ma czegoś takiego jak dieta cud. Cudem – natury –  jesteś Ty i dlatego możesz osiągnąć wszystko, co zamarzysz, jeśli naturalnie będziesz wiedział jak.

Wskazówki w zakresie odchudzania i  kreowania fascynującego ciała.

Jeżeli dotarłaś do momentu, że masz dosyć okłamywania siebie, że  wszystko jest w porządku, że te parą kilo to nic nie szkodzi, jeżeli dotarłaś do momentu, że masz dosyć przeżywanie rozczarowania kolejną dietą cud…proponuję Ci moją książkę z dokładnym planem postępowania według wypracowanego przeze mnie systemu . Poprowadzenie do sukcesu, do osiągnięcia przez ciebie wagi, o której marzysz – do założenia na nowo obcisłych dzinsów. Do przejrzenia się w wystawie sklepowej z uczuciem zadowolenia z siebie.

Ale nie tylko –  w ramach realizowania systemu,  którego efektywność jest. poparta życiowym doświadczeniem,  co podkreślam, na nim wyłącznie bazuję, –  chodzi o dużo więcej, o wymodelowanie twojej figury, o giętkość, o sposób poruszania się, o atrybuty kojarzone z młodością. O płaski brzuch i piękną, wiotką talię. I to jest cel, jaki zamierzam osiągnąć we wspólnej współpracy z Tobę. Mało tego, masz taką pozostać na zawsze. bez wzgłędu na wiek, wiecznie zgrabną.

Powtórzę – metoda chudnięcia i co ważniejsze utrzymania upragnione wagi –  bazuje na wypracowanym przeze mnie systemie i polega na nauczeniu Cię, w oparciu o niego –  efektywnej pracy nad swoim ciałem. Wypracowaniu i  utrwaleniu  skutecznych przyzwyczajeń utrzymania zgrabnej figury; przez całe życie, byś w każdym wieku wyglądała jak nastolatka.

Masz pytania – kontaktt mail. 

 

 

Translate »