indolencja to niedojrzałość ... to brak przepływu informacyjnego.

Indolencja jest odmianą  niedojrzałości, niewyczucia sytuacji i osoby, osób, będących jej integralną częścią.

To przejaw … .

Indolencja to nieuświadomiona forma lekceważenia innych … ja wiem, ja mogę. Ale…  kiedy ja chcę. Indolencja to braku przepływu informacyjnego, to zbagatelizowanie danego zagadnienia.  W niektórych momentach to ucieczka od rozpoczętego tematu, to brak odwagi (jak u dziecka, które boi się reakcji dorosłych i nie mówi prawdy). Wyjawienia prawdy, że coś na przykład nie mogę w tym momencie zrobić, czy nie umiem, jest cenne. Nawet bezcenne!

Ludzie cenią prawdę! I jasne określenie się.

Indolencja jest odmianą  niedojrzałości, niewyczucia sytuacji i osoby, osób, będących jej integralną częścią.

Ale tak naprawdę to taka osoba  zaczyna tracić zaufanie u innych. W efekcie zaczyna być traktowana z przymróżeniem oka. Staje się niepewna, czyli niegodna zaufania.

Indolencja wypływa z poziomu podświadomego – i  dotyka tego, kto jest jej wyrazicielem, a nie osoby, do których jest skierowana.

Indolencja to lekka forma arogancji… to. brak samo dowartościowania.

Jak zmienić. siebie…. poprzez zmianę myślenia.  I… patrzenie częściej do góry w niebo.

Tylko świadomie możemy narzucić naszej podświadomości takiego a nie innego reagowania. Takiego – jak my chcemy, by zbudować zaufanie do nas oparte na mocnych postawach. Na nas samych.

Przestrzeń kosmiczna pozwala łatwiej  przewartościować myślenie. … stale podsyła światło rozjaśniające, które czasem jest dobitniej dostrzegalne – patrz video. A czasem wypada zagłębić się w siebie i dostrzec wewnętrzny koloryt duszy… i zacząć ją przemalowywać. Dodać kolorytu cechom wartościowym.

copyright – Melissa Wise vel E.M. Mierzwińska 

05 Października 2020 roku

 

Jest jeden sekret atrakcyjności... zachowaj go dla siebie..

chcesz schudnąć … rzeczywiście? Dlaczego ci się to. nie udaje…
Translate »