proces manifestacyjny

Finanse.… Jesteś stale zagoniona i zmęczona  nadmiarem obowiązków, a efekty w sferze finansowej są niesatysfakcjonujące. Stale dochodzi do napięć w związku na tle pieniędzy. Masz inne oczekiwania do jakości swego życia… Po prostu życzysz sobie więcej luksusu. Potrzebujesz  być finansowo niezależna. A może jesteś zdeterminowana. Nie czekaj, działaj. Zakoduj …należy ci się mieć pieniądze w nadmiarze!

Proces  kreowania tego, co sobie życzymy przebiega następująco: świadomie  określ dokładnie, co sobie życzysz. Nie rozczulaj się nad sobą, ale traktując siebie na serio, sprecyzuj cel. Na przykład: nie chcę, tak wiele pracować, ale pragnę zawsze mieć pod dostatkiem bogactwa. Chcę mniej pracować i mieć zawsze pod dostatkiem pieniędzy. Jeszcze lepiej jak w podświadomości wytworzysz zapis…To fantastyczne ….definitywnie mniej pracuję, a pieniędzy mam coraz więcej!  Teraz wypowiedz tę sekwencję parę razy na głos.  Następnie napisz  pisakiem na kartce 7 razy.

Widzisz, aby ci się twoje myśli zmaterializowały nie mogą być słabe… ulotne. Dlatego teraz przez kolejne 21 dni raz albo dwa razy wypowiadaj je na głos i zapisuj po 7 razy… skup się przy pisaniu, Piisz starannie każdą literę. To fantastyczne, definitywnie mniej pracuję, a pieniędzy mam coraz więcej i więcej…. (Postępując tak wykorzystujesz  potężne wymiary sugestii – mentalny, werbalny i wzrokowy. Twoja idea – myśl nabiera kolorytu… staje się silniejsza i na planie niematerialnym zaczyna sobie egzystować. Pisz pomału, abyś nauczyła się cierpliwości i systematyki w pisaniu.

Był moment w moim życiu, kiedy dosyć miałam nadmiaru obowiązków zawodowych i zapragnęłam niezależności finansowej i w pewnym sensie psychicznej (wolności od zawodowych uwarunkowań). Innymi słowy chciałam nie pracować, być wolna, ale mieć stale (swoje!) źródło dochodu.  I stało się dokładnie tak, jak pragnęłam… nawet w nadmiarze. Faktem jest, że zajęło mi to około roku. Teraz wiem, że postawiłam wtedy bardzo wysoką poprzeczkę i zrealizowanie mego wyobrażenia / życzenia / intensywnego pragnienia  wymagało udziału wielu osób. Ale warto było przez ponad rok pisać i w efekcie osiągnęłam to, co pragnęłam, nie pracowałam a pieniądze płynęły na moje konto.

Stale jestem szalenie wdzięczna sile kreacyjnej za zamanifestowanie się mojej idei,  za obdarowanie mnie bogactwem, dzięki któremu mogę podróżować i pomieszkiwać w fascynujących częściach świata. 

Jest to namacalny dowód na to, jak przy odrobinie cierpliwości wspartej wiarą i systematyczną pracą na poziomie mentalnym, można radykalnie odmienić różne dziedziny swego życia; w tym przypadku finanse. Sięgnąć po sukces finansowy.

Podejdź na wesoło do zagadnienia… do przyciągania pieniędzy do swego życia. W dobrym nastroju każdego wieczoru zachomikuj się w cichy kącik i pisz. Pisz powoli i z namaszczeniem… pisz: To fantastyczne, definitywnie mniej pracuję, a pieniędzy mam coraz więcej i więcej! Dodaj Jestem super! (Dlaczego ewentualnie wskazane jest dodać  – Jestem super? Chodzi o twój samo koncept. Jeżeli na drodze życiowej  oskubano cię z samowartości, to  potrzebujesz dodać sobie skrzydełek I pofrunąć…poczuć się, że jesteś super).

Pamiętaj, to o czym intensywnie myślisz, zamanifestuje się w życiu! 

Sama pisałam następującą silną sugestię ( …. ), która okazała się szalenie efektywna. (pragnę podkreślić, że indywidualnie dobrana sugestia odgrywa ważną rolą w procesie manifestacyjnym). Jeśli pragniesz też  ją zastosować, aby poprawić finanse, skontaktuj się ze mną przez mail  kontakt. 

Miłość. Nie czujesz się kochana. Pragniesz innego związku. Pragniesz przejrzeć się w jego oczach ii czuć płynący do ciebie żar miłości. jesteś uzależniona od miłości…

Proces kreacyjny przebiega  jak wyżej… chociaż jest więcej skomplikowany …. Łatwiej jest zdobyć fortunę, jak zmusić kogoś, aby pokochał.

 

Translate »