randka z dniem. ... nie jestem za frywolnością, ale za miłością.

rrandka z dniem. –  Nie ma większej siły uzdrawiającej, jak uczucie miłości, sympatii.

Nazwałam tę codzienną rubrykę randka z dniem, aby dzień ,,oswoić“, aby na zasadzie skojarzenia wywołać cały szereg pozytywnych biochemicznych procesów w ciele.  I o to chodzi, by już na starcie super nastawić się do dnia..

Nie obawiać, a znając jego uwarunkowania charakterologiczne, wyjść mu z ufnością na przeciw. Oczekiwać tylko doskonałych wydarzeń i takie kreować.

W świecie energetycznym, o którego funkcjonowaniu przekazuję duchowe informacje – nie ma silniejszej siły manifestującej, jak z poziomu dobrego samopoczucia.  A ono nieodłącznie związane jest z miłością i to jakkolwiek przejawioną…

budzisz się rano.

 

Budzisz się rano z myślą, że masz przed sobą randkę z  fantastycznym dniem. Tyle nowych możliwości dostrzegasz w jego głębokim spojrzeniu. Cieszysz się na tę randkę z dniem.  A pewnie i inna też ci się przydarzy. Jak nic, jak piórko – z łatwością  przyciągniesz do siebie z niewidzialnego poziomu istnienia!.

Jak profitować z dnia, jak uaktywnić frekwencje powodzenia.

Wiesz, każdy dzień jest jak człowiek, ma odmienne predyspozycje charakterologiczne. Jeden jest bardziej sympatyczny, a innym mniej). I to jest naturalne, sztuka polega na dostrzeżeniu w dniu tego, co ma najfajniejsze i przymknięciu oka na braki.

Dla  przykładu – jednego dnia jest korzystniejsza konstelacja energetyczna na przykład do pracy twórczej i zwiększenia zasobów finansowych, a innego – do spotkań i rozmiłowanie się,

Skupiając się świadomie na korzystnych możliwościach dnia, ignorując braki – można  łatwiej wykreować to, co się pragnie! I to w każdej materii, więcej.. Czy łatwo – hm… naturalnie wymaga to trochę treningu i gry wyobraźni.

kolory nośnikiem energii.

 

Kolory to nośniki energii,.. mocy kreacyjnych.  Myśli przystrojone w kolory mają większą moc materializacji,.

Jeżeli danego dnia kolorem bogactwa jest na przykład niebieski – to życzenia związane ze strefą finansową wzmocnione tą barwą, – jej frekwencją – mają większą szansę na realizację. Gdy osobistym kolorem bogactwa jest też kolor niebieski – to istnieje doskonała konstelacja energetyczna, manifestująca powodzenie finansowe.

Jeżeli potrzebujesz więcej cierpliwości.  aby na przykład skupić się w pracy nad wykonywanym zadaniem, to szczęśliwy kolor danego dnia, też będzie pomocny w tym względzie. Wyciszy umysł.  a tym samym zwiększy możliwości koncentracji! Analizując matrix dnia, czy inaczej kod energetyczny – podaję najczęściej dwa szczególnie zalecane kolory po to, aby wybrać intuicyjnie jeden (albo oba – według woli),

Ten wybór jest uzależniony od e-DNA.

Translate »