prawo atrakcyjności... dwa magnesy

Prawo atrakcyjności w przeniesieniu na relacje ludzkie.

Jak działa ono  na polu podświadomym.

Dwa magnesy trzymane w pewnej odległości od siebie najpierw najwyraźniej  odpychają się, zanim połączą.

I to jeszcze jak! Wcale nie są zainteresowane na poziomie elektromagnetycznym połączeniem się. Jakby się czegoś obawiały.. Oswajają się z  przeciwnikiem, czy  przyjacielem, tego nie wiedzą do końca. Jak w świecie zwierząt…

W przeniesieniu na relacje ludzkie reakcja magnesów przypomina sytuację bronienia swego charakteru.  Indywidualnej polaryzacji – jej kolorytu. Utrzymania i zachowania własnej osobowości. Nie uleganiu. (W codziennych kontaktach stale następuje wymiana potencjału elektromagnetycznego w bezpośrednich spotkaniach czy na  odległość).

silny magnez to - silna osobowość

Silny magnez – silna osobowość – nie potrzebuje wsparcia, doładowania, wymiany potencjału. Sama jest idealnym generatorem energii.  Ewentualnie otacza  się szeregiem magnesów, nie uzależniając od żadnego.  Więcej dając, jak biorąc.  Tego typu osoby mają doskonale rozwiniętą intuicję, umożliwiającą podejmowanie spontanicznie  trafnych decyzji, w efekcie działają najchętniej w pojedynkę, polegając przede wszystkim na sobie.

Matrix urodzenia takich osób  jest zbalansowany – barwny. i można go przyrównać do  perpetuum mobile… energia powodzenia płynie sobie stale szerokim traktem.

Przyciągać samemu czy dać się przyciągać.

Naturalnie ciekawiej jest przyciągać do siebie  tych ludzi i te wydarzenia, które w naszym odczuciu są budujące. Ale jak to jest możliwe.

  • Po pierwsze – możliwe jest to wtedy, gdy  z urodzenia wypływających uwarunkowań energetycznych – mamy silną osobowość, i która znalazła się we właściwym układzie przestrzennym.
  • Po drugie – możliwe jest to wtedy, gdy z urodzenia mamy silną osobowość, ale znalazła się ona w niezbyt korzystnej konstelacji przestrzennej. W tym wypadku – szybciutko następuje przebudzenia. Docenienie wewnętrznej charyzmy i dążenie do zmian.
  • Po trzecie – gdy obdarzeni delikatniejszą osobowością – przebudzimy się i uświadomimy, że można inaczej. i że istnieje możliwość przepracowania nurtujących zagadnień i kreowania życia. Proces ten jest fascynującą przygodą niosącą większe i mniejsze wyzwania.  Ale one uczą i doskonalą charakter.
Translate »