dobrze ustawiony, nieobawiający się konkurencji. Piątek 17.05

z cyklu – Randka z dniem.

Randka z tym dniem 17.05. Matrix dnia i jego szczęśliwe kolory. Matrix daty urodzenia – osobisty kolor bogactwa.

Każdy dzień ma unikalny i niepowtarzalny charakter. Posiada wspaniały potencjał! Nie przegap jego zalet, wykorzystaj maksymalnie!.

Dzisiejszy dzień oferuje  na poziomie energetycznym frekwencje  zadowolenia z siebie,  będącego wynikiem dobrze poukładanego –  zorganizowanego życia (sfera zawodowa i prywatna. Jest to cecha ludzi, którzy nie obawiają się zaczynać wszystko od początku, wiedząc (nie zastanawiając się nawet nad tym)  że dadzą sobie radę. Oni mają przepracowaną drogę do sukcesu. 

Sprzyjający dzień na wyznaczenie, czy sprecyzowanie drogi życiowej. Na wybrukowanie jej  białymi, ślicznymi kamieniami, aby zawsze była widoczna – dostępna.

 

Kolor powodzenia (bogactwa) dzisiejszego dnia to – zieleń!. Zarówno jasna, jak i ciemniejsza –  butelkowa.  Frekwencje tej kolorystyki korzystnie wpływająca na wszystkie aspekty życiowe. Barwy reprezentujące element drewna (zielenie) mają dzisiaj również moc zminimalizowanie rywalizacji zawodowej.

 

Kolor miłości.  Frekwencje barwy aktywującej tę sferę uczuciową  każdy ma indywidualny, ustalony z daty urodzenia, Podobnie jak kolor bogactwa. Ale … każdy dzień oferuje  także ,,swoje frekwencje` aktywujące uczucie miłości czy bogactwa, czy autorytetu – wewnętrznej siły.

W tej materii uczuć dla  Pań polecane są:  czerwień, róż, magenta.  Panom –  frekwencje koloru zielonego.

Według twojej woli się stanie w doborze kolorystyki, bowiem intuicyjne sięgnięcie po kolor powiązane jest z datą urodzenia.

Doskonały dzień!

Translate »