myśl o tym, o czym chcesz myśleć.

nie myśl o tym, o czym nie chcesz myśleć!

Zrób rekonesans w głowie…

Zatrzymaj się. Przyjrzyj się z uwagą swoim myślom. Ta myśl ci się podoba,  ta kompletnie nie. Ta myśl jest ważna, a ta bezsensowna – okrada cię tylko z energii.

A teraz zastanów się i z oceanu myśli wybierz tylko te myśli – skojarzenia, które są ważne i przyjazne, i rozwojowe dla ciebie. Zwiąż je pakiet – utwórz z nich  bukiet.

I tak jak bukiet kwiatów stoi na środku stołu, tak twój  Pakiet Myśli wysuń na honorowe miejsce w swoim umyśle.  To ważne, bowiem chodzi o to, aby to one dominowały w twoim myśleniu i w efekcie postępowaniu. Aby stale cię przyciągały.

Najpierw ty je stworzysz...

Najpierw ty je stworzysz, a potem one zaczną żyć własnym życiem.  Będą cię wspierały.

Stale jesteśmy – jesteś  otoczona nieprzerwanym prądem fal myślowych innych ludzi – więcej i mniej ci przyjaznych. Te zewnętrzne fale myślowe wchodzą w relacje z twoimi. Z twoim wizerunkiem o sobie. Myśli o silniejszych wibracjach wygrywają. Dlatego może ci się zdarzyć, że chociaż chciałaś postąpić w ten czy inny sposób – zrobiłaś całkowicie na przekór sobie. Przyczyną może być fakt, że ktoś z najbliższego otoczenia jest silniejszy mentalnie.  W tym układzie twoje fale myślowe okazały się za słabe, zostały zastąpione silniejszymi.

Mieć swój pakiet myślowy to potęga…

Pakiet myśli – zwiększających siłę duchową udostępniłam w ,, Jest jeden sekret``, Do książki dołączyłam Duchowe Podpowiedzi.

 

Translate »