Środa się na Wtorek zapatrzyła. O świecie zapomniała, tylko o nim myślała.

Środa 28 lutego.  

Środa tak dalece się we Wtorku zadłużyła, że go skopiowała… Taka sama jak on być chciała.  Imponował jej….

 

To rzadkość, ale dzisiejszy dzień charakteryzuje się w 99 procentach takim  samym układem energetycznym, jak wczorajszy. No może tylko różni je stopień polaryzacji.

Wczoraj było bardziej dynamicznie. Dzisiejszy jest ociupinkę spokojniejszy. Aktywność przeplatana chwilami zwrócenia do środka. Zastanowienia się. W kategoriach międzyludzkich reprezentuje ten rodzaj energii, kobietę sukcesu. Pewną siebie, silną i oddaną bezgranicznie sferze zawodowej.  

Linkiem do tego typu energii przebojowości i powodzenia, i dzisiaj – z wiadomych względów –  jest element drewno  i kolory go reprezentujące. Zieleń, ale i kolor morski. Ten typ szczęśliwej energii jest dostępny dzisiaj  każdemu (dobrze jest uświadomić sobie ten fakt, aby coś fajnego się wydarzyło).  Wibracji koloru zielonego jest wystarczająco….

Kolorami, na które Środa ma zapotrzebowanie jest ciemny niebieski i granat (brak jest wibracji tych kolorów  na poziomie energetycznym dzisiejszego dnia).  Wyciszą emocje i transformują je w pozytywne – kreatywne uczucia.  

Pozbawieni lęku, działamy z pozycji miłości….

Szczęśliwym kolorem dla kobiet jest dzisiejszego dnia intensywna czerwień i ostry róż. Oba te kolory mają moc wyzwolenia nie tylko namiętności, ale i co szczególnie ważne … szacunku!      

Translate »