Duchowe Podpowiedzi...

Melissa Wise, z wykształcenia humanistka, z natury uduchowiona realistka; połączenie ognia z wodą.  Analityczno – krytyczna, coś na zasadzie – niech sobie mówią, ja wiem swoje 🙂  ale z poczuciem humoru.

Spragniona wiedzy,  studiująca i doświadczająca tajemnic życia.  Na obecnym etapie  pisząca zgłębia tajniki  zasad rządzących światem energii.  Energetyczne DNA człowieka  (kod / matrix urodzenia ) i energetyczne DNA dnia (kod / matrix dnia ) należą do tego obszaru … w poszukiwaniu eliksiru istnienia.

 

 

 

,, W przekazywanej nauce eksponuje decydującą rolę ludzkiego umysłu w procesie twórczym. Dzielę się – w oparciu o wiedzę duchową i doświadczenie  – metodami samodoskonalenia na poziomie ducha i ciała“.

WIEM, że NIC NIE WIEM…. (wiedza jest niezgłębiona). a jednak w tym, czym się zajmuję, co jest moją pasją…. czuję się kompetentna.  

– Silna osobowość jak magnez przyciąga do życia, co pragnie….bierzesz tylko torebkę, tę ulubioną i wychodzisz  z domu…. związku, pracy … na zawsze, bo wiesz, że gdziekolwiek nie znajdziesz się, dasz sobie radę! Tego Ci życzę. Wiary w siebie!

  Correcting oneself – the only way to change fate  –  Lao T

 Co oferuję – Analizę Energetycznego DNA w kontekście transformacji na poziomie ducha i ciała ( także coaching kreowanie wymarzonej wagi  )

kontakt:  melissa_wise@ymail.com 

 

kreuj wymarzoną figurę... wagę według tej formuły!

Formuła udostępniam w formie e-booka i wersji drukowanej.

Jego wola...

zaproszenie dla Pana Boga

Jak się tak bardzo rozeźliłam ( po prawdzie – rozmarzyłam ), to tak w myślach mówiłam : Panie Boże natychmiast proszę, siadaj tu koło mnie i mów, tłumacz mi, o co to wszystko chodzi! Dlaczego! Dlaczego tyle przeciwieństwa dobrego!

Nie chciałam poznać myśli Boga, jak Einstein. który mawiał: chcę poznać myśli Boga.

Albercie, cóż że będę wiedziała!

Chciałam z Panem Bogiem podyskutować. Chciałam w proces tworzenia partycypować!

A czasem to sobie myślałam, że przecież On takie stary…

A kiedy indziej to sobie myślałam, że weźmie mnie na kolana i będzie mówił, pouczał o wszystkim, o świecie… I że mi w końcu wyjawi… eliksir wiecznej przemiany.

To co zrobisz raz, jest zapisane w nas…
Informacja.

Właścicielka strony informuje;

  • Strona ma charakter prywatny.
  • Dzieli się na stronie wiedzą i doświadczeniem w materii holistycznego podejścia do życia.
  • Jakiekolwiek podane sugestie są wyłącznie osobistymi przemyśleniami i  każdy stosuje je tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność. W przypadku tekstów o tematyce medycznej – nie zastąpią konsultacji lekarskiej.
Translate »