cyklu – Randka z dniem.

Randka z tym dniem. 23. i 04, 2019. Szczęśliwe kolory na weekend. Matrix daty urodzenia – osobisty kolor bogactwa.

Sobota 23 marca.

Dzisiejszej Soboty  szczęśliwe kolory to te reprezentujące element metalu i wody.

GRANAT i INDYGO linkują do energii generującej bogactwo. Termin te rozumiany w szerszej perspektywie, jako powodzenie nie tylko finansowe.  Kolejnym wyróżniającym się dzisiaj kolorem jest BIAŁY i SREBRNY.  Linkują one do energii balansującej cały układ energetyczny dnia. Są szczęśliwe.

A  na sympatyczne spotkanie – Panie mogą skorzystać (według twojej woli się stanie) z kolorystyki  zielonej  lub w tonacji orchy. (Wystarczy mały akcent).  Frekwencje tych barw mają moc generowania uznania.   Panom – GRANAT.

 


 

cyklu – Randka z dniem. Randka z tym dniem. 23 i 24 marca.. Szczęśliwe kolory na weekend. Matrix daty urodzenia – osobisty kolor bogactwa.

Niedziela 24 marca.

Metalowa dama – personifikując ten dzień można powiedzieć,  osobowość bardzo odważna i przebojowa. Frekwencje te cechy wzmacniające są dostępne. Fajny czas na przećwiczenie… przebojowości.

Dzisiejszej Niedzieli   szczęśliwe kolory to te związane z kolorystyką drewna i ognia.

ZIELEN zarówno jasna jak i ciemniejsza wspiera energię generującą powodzenie i samorealizację. Jest dzisiaj korzystna i warto z niej skorzystać,  wybierając się na łono natury.  Również CZERWIEN i jej odmiany jak  róż czy magenta,  są dzisiaj więcej niż korzystne.

 

Translate »