ego.... 22 maja

z cyklu randka z dniem. Szczęśliwy kolor dnia. Matrix dnia. Matrix daty urodzenia.

Ukierunkowanie na pozytywne aspekty dnia.

Każdy dzień ma unikalny i niepowtarzalny charakter. Posiada wspaniały potencjał! Nie przegap jego zalet, skoncentruj na nich i wykorzystaj maksymalnie!

Powiedzenie dnia – Bądź egoistą… mądrym egoistą.

Dzień doskonały na podkreślenie swojej indywidualności! Na uświadomienie i ćwiczenie się w  wyeksponowaniu siebie.  Nie chodzi o egoizm, ale o mądre podkreślenie swojej indywidualności.

Przypomina to sytuację wyciągnięcia z wielokwiatowego bukietu – jednego gatunku kwiatka.  Tylko wtedy można ujrzeć tak naprawdę jego piękno.

 

Nawet w tłumie, grupie bądźmy sobą…. nie podążajmy  za stadem. Podążajmy osobiście wyznaczonymi ścieżkami.

Kolorem szczęśliwym jest dzisiaj kolor biały – żywny. Nie lekko kremowy czy lekko szarawy. Biel – śliczna biel. Jej frekwencje mają moc generowania balansu … powodzenia we wszystkich dziedzinach życia.

Kolorem linkującym do energii generującej bogactwo – uwzględniając także finanse – jest… są niebieskości i granat. Barwy reprezentująca wodę.

Korzystny dzień na zabłyśnięcie w tłumie, na wygłoszenie referatu. Na przeforsowanie  w rozmowach biznesowych swego stanowiska. NA wypracowanie korzystnego układu owocującego w przyszłości stałym dopływem środków finansowych.

 

Kolor miłości.  Frekwencje barwy aktywującej tę sferę uczuciową  ustala się indywidualnie w oparciu o datę urodzenia, Podobnie jak kolor bogactwa. Ale … każdy dzień oferuje  także ,,swoje frekwencje` aktywujące uczucie miłości czy bogactwa, czy autorytetu – wewnętrznej siły.

Dzisiaj w materii uczuć dla  Pań polecana jest żywa zieleń.   Panom – piękny niebieski i granat. .

Według twojej woli się stanie w doborze kolorystyki. Intuicyjne sięgnięcie po dany kolor związane jest   datą urodzenia.

Doskonały dzień!

 

Translate »