z cyklu randka z dniem. Szczęśliwy kolor dnia. Matrix dnia. Matrix daty urodzenia – osobisty kolor bogactwa.

Każdy dzień jak człowiek ma swój unikalny charakter.

Poniedziałek 20 maja.

Wszystko się obraca i do punktu wyjścia wraca… spirala życia!

Dzień nastawiony na współzawodnictwo. Wentęrzne Ja dnia – reprezentowane przez ziemię o polaryzacji yang- dodatniej,  jest poddane nadmiernej próbie eksploatowania.

Mogę zacytować to co napisałam w poprzedni Poniedziałek.   to tak jakbyście w urzędzie chcieli coś załatwić, a tu blokada- słyszycie, nie da się.  Dlaczego – nie, bo… brak dobrej woli, cierpliwości.

Ale doskonale na te blokady wynikające z konkurowania, podkreślania swego ego – zadziała kolorystyka w tonacji zielonej.

Dzisiejszego dnia wibracje zieleni mają  moc transformującą w kierunku bardzo pozytywnym układ energetyczny dnia. Uczynią, że wszystko przebiegnie łatwiej. Lepiej – rozpuszczą blokady.

Zieleń pełni dzisiaj funkcję koloru szczęśliwego. Uaktywnia wewnętrzną siłę, autorytet. Tam, gdzie siła i autorytet – tam trzymanie się  konkurencji na dystans.

Doskonały dzień uświadomienia sobie potrzeby stałej przemiany, akceptowania tego, co życie niesie!

Godnym polecenia… ważnym jest dzisiaj także kolor biały i srebrny. Działają super z poziomu energetycznego. 

 

Jeśli chodzi o kolor miłości, frekwencje kolorystyki aktywującej sferę uczuciową – to każdy ma indywidualny ustalony w oparciu o datę urodzenia,

Dodatkowo każdy dzień oferuje ,,swoje frekwencje` aktywujące uczucie miłości.  Dzisiejszego dnia dla Pań korzystnie w tej materii działają frekwencji kolorystyki zielonej.  Dla Panów – granat, niebieski.

a propos przepowiedni.

Rekomendacja – cyberflower dla Latorośli.

 

 

Translate »