cyberflower dla młodzieży.

Poznaj swego dziecka, nastolatka – ukryte wspaniałe cechy charakterologiczne – bezgraniczne możliwości kreacyjne!

W tym celu prześlij drogą mailową datę urodzenia.

Per mail otrzymasz opisową analizę energetycznych uwarunkowań Latorośli.. Dowiesz się z niej na przykład o tym  – jakiego koloru  frekwencje są  dla dziecka  korzystne  (do wykorzystanie przy aranżacji pokoju dziecka). Naturalnie otrzymasz również  informacje o jego charakterologicznych możliwościach.

Na życzenie sporządzam kolorystyczną wersję daty urodzenia. w formie – Cyberflower – szczególnie polecany dla młodzieży).

 

I temu celowi służą informacje e-DNA..

 

Czy znasz swoje dorastające dziecko czy dorosłe?  Czy nie zaskakują cię jego spontaniczne reakcje, będące źródłem stresu.

Jak na nie reagujesz? Widzi dezaprobatę w twoich oczach, gdy przy którymś kolejnym razie tracisz cierpliwość.

Twoje oczy są dla niego zwierciadłem, Widzi w nich siebie. Okazanie dezaprobaty to zanegowanie jego osobowości.

Jeżeli ty mu nie dodasz siły i wiary w siebie, to zdany będzie na szukanie uczucia akceptacji w obcym – zewnętrznym świecie. Będzie żebrakiem w świecie emocjonalnym. Pozbawiony wiary w siebie, będzie wiecznym wędrowcem szukającym potwierdzenie.

Najistotniejszym zadaniem rodzica – budującym, uaktywniającym energię miłości – jest utwierdzanie dziecka w jego poczuciu wartości.  Uczynienia go jednostką silną z poziomu emocjonalnego, Pełnego wiary w siebie, będącego  ,, królem,  a nie żebrakiem“.

I temu celowi służą informacje  e-DNA..

Translate »