głęboko inteligentny, 15.05 - środa

z cyklu – Randka z dniem.

Randka z tym dniem 15.05. Matrix dnia i jego szczęśliwe kolory. Matrix daty urodzenia – osobisty kolor bogactwa.

Każdy dzień ma unikalny i niepowtarzalny charakter. Posiada wspaniały potencjał! Nie przegap jego zalet, wykorzystaj maksymalnie!.

Super dzień, ofiaruje… udostępnia  na poziomie energetycznym potencjał .intuicyjnej mądrości. Dobrą rękę do pomnożenia zasobów finansowych.

Doskonały dzień …  bycia po tej jasnej stronie życia, kiedy nie ma rzeczy niemożliwych, kiedy wszystko potrafimy wyegzekwować. Dzień intuicyjnego pozytywnego załatwiania spraw, podejmowania trafnych decyzji. Ciekawym faktem jest, że te szybciej podjęte decyzje – z poziomu podświadomości a nie dłużej przemyśliwane – okazują się dzisiaj trafniejsze.

Dzień uaktywnienia intuicyjnego odbioru świata i reagowania.

Głęboko inteligentny. Pod słowem głęboko rozumiem inteligencję nie książkową a życiową, której nie da się nauczyć. To się po prostu ma. Dzisiejszy dzień ma również doskonałą cyrkulację energetyczną do pieniędzy!.

 

Kolor bogactwa dzisiejszego dnia to – Granat. Kolor szczęśliwy to – zieleń. ale także koloryt kory…

 

Jeśli chodzi o kolor miłości, frekwencje kolorystyki aktywującej sferę uczuciową – to każdy ma swój-  indywidualny, a  ustalony w oparciu o datę urodzenia,

Dodatkowo każdy dzień oferuje ,,swoje frekwencje` aktywujące uczucie miłości.  Dzisiejszego dnia dla Pań kolor miłości to zielenie i kolory kory.  Dla Panów – granat i niebieskości.

– a propos przepowiedni.

Rekomendacja – cyberflower dla Latorośli.

 

Translate »