w oczęta mu spojrzałam... Poniedziałek 13 maja.

z cyklu randka z dniem. Szczęśliwy kolor dnia. Matrix dnia.

Każdy dzień jest jak człowiek – ma swój unikalny charakter.

Poniedziałek 13 maja.

w oczęta mu spojrzałam…kocie oczy ma (zielonkawe),

Wewnętrzne Ja dnia obrazuje najlepiej element drewno – ale takie w naturze stabilne. Chętnie pozostające tam, gdzie wyrosło…. niechętne do zmian i(akceptujące tego, co jest); cieszenie się wypracowaną sytuacją życiową.

Bardzo ciekawy układ energetyczny dnia – tu przyznam się szczerze – dla mnie jest każdy ciekawy:).

jest ociupinkę jednostronny… to tak jakbyście w urzędzie chcieli coś załatwić, a tu blokada- słyszycie, nie da się. Czasem trzeba po prostu dyplomacji. Porozmawiać … zagadać o wszystkim innym  i wrócić do zagadnienia. Każdy ma w sobie pozytywny potencjał i wystarczy go uruchomić.

W przypadku dzisiejszego dnia doskonale wzmocni jego pozytywny potencjał kolorystyka brązowawa (reprezentująca element ziemski). Frekwencje tej barwy są dzisiaj szczęśliwe.

Inaczej-  kolor szczęśliwy dnia – brąz, beż, tonacja czekoladowa, także autentyczna, ale ciemna.

Korzystnie też wpłynie kolorystyka reprezentująca element wody – granat i niebieskości. Frekwencje tych barw czynią dzień bardziej gotowym do zmian, pobudzają do przeobrażeń.

Matrix energetyczny dnia:

Nasycenie dnia… wręcz przesycenie energią o charakterze metalu. Co za dużo , to …. i aby się nie przesilić… bo i po co – łagodząco i bardzo korzystnie zadziała dzisiaj kolorystyka brązów i niebieskości. Kto lubi i ma takie zapotrzebowanie – może również wykorzystać frekwencje czerwieni do nadania dniu pięknych rumieńców.

Hasło dnia   – uśmiech i daleko posunięta dyplomacja. Spokój. Akceptacja. Bycie damą,  dżentelmenem.  Zabawa w granie….

Jeśli chodzi o kolor miłości, frekwencje kolorystyki aktywującej sferę uczuciową – to każdy ma swój-  indywidualny ustalonyw oparciu o datę urodzenia,

Dodatkowo każdy dzień oferuje ,,swoje frekwencje` aktywujące uczucie miłości.  Dzisiejszego dnia dla Pań kolor miłości to bały, srebrny i popielaty czy szary.. Dla Panów – brązy, beże.

a propos przepowiedni.

 

Rekomendacja – Cyberflower dla Latorośli.

 

 

 

 

 

 

 

 

Translate »