Matrix Energetyczny dnia – to fascynujące zjawisko.  Czy można z niego skorzystać.

No pewnie…czytaj świat energiiaj

wyobraź sobie

wyobraź sobie… zanurzasz się, w mieniącą się cudnymi błękitami wodę.

Ona przygarnia cię i otula; rozluźnia perfekcyjnie ciało. Twoje myśli zwalniają, łagodnieją.

Aby zmysły nie prysły, wskazane jest dużo wody. W przeniesieniu ma świat uczuć to cierpliwość i wyrozumiałość (wartości zawsze na czasie).

Silnie zaznaczony w  kodzie urodzenia element woda,  pozbawia lęków i obaw.  Czyni  przez to życie łatwiejszym.  

Sobota 28 kwietnia

energetyczne DNA Soboty. Buźki obrazują kolory dnia.

Sobota jest … diamentowa.

Sobota iskrzy diamentowym światłem – jej wewnętrzne Ja – to metal o polaryzacji yang, biała buźka na zdjęciu. Miękki, błyszczący… podatny formowaniu najwspanialszej rzeczywistości.

Sobota jest fantastyczna… pozytywnie usposobiona do wszystkiego.

Ma ,,mocne plecy”…. niesamowite wsparcie góry – i niebiańskie, i ziemskie (kolor żółty). Czuje się bezpieczna!  Wibracje energetyczne tego typu są dostępne każdemu… wystarczy uświadomić to sobie. Czuj się bezpiecznie!

Dzień wspiera pozytywne myślenie:,,Nie ważne co, znam swoją wartość” cyt. z Jest jeden sekret.

(Dobre samopoczucie Soboty wypływa  z konstelacji energetycznej, jaką została obdarowana przez naturę).

Dzień doskonały na utwierdzenie się w poczuciu bezpieczeństwa. Na wyzwalanie uczucia pewności, że zawsze coś fajnego i korzystnego się wydarzy. Że istnieje siła odgórna, dająca wsparcie!

Linkiem do tego typu energii jest dzisiejszego dnia element ziemski – kolor żółty. Jest go sporo… dlatego łatwiej przywoływać pozytywne wibracje myślowe. I mieć przy sobie na teraz … na zawsze. Uczyć się kontrolować uczucia!

Element drewno, reprezentowany przez kolor zieleń jest dzisiaj linkiem do powodzenia. Także w całym układzie energetycznym dnia – generuje udany związek partnerski, źródło szczęścia.

Patrząc na powyższe zdjęcie, obrazująca kolory dnia, łatwo zauważyć, że brakuje  elementu wody –  kolorystyki z nią związanej.

Kolory: niebieski, granat i czarny (zestawiony z jaśniejszym) są kolorami szczęśliwymi dzisiejszego dnia. Korzystnymi! Szczególnie polecane tym, którzy pomimo weekendu, pracują aktywnie… wysilają ,,mózgownice”.  Element wody linkuje dzisiaj do energii kreatywności, do potencjału intelektualnego.  

Woda w każdej postaci. Picie, słuchanie jej dźwięków i… kolory jakie ją reprezentują, wpływają wybitnie korzystnie na ciało i duszę każdego dnia 2018 roku.

Wracając do Soboty…. w świecie relacji – dla Pań kolorem polecanym jest delikatny róż, magenta.  Dla Panów – zieleń.

Ale według twojej woli się stanie…. Polecam Indywidualny Kod Urodzeniowy 

Pokazuję ogólne linie rządzące światem energetycznym. Wybór kolorów związany jest z indywidualnym kodem urodzenia. Sama nie noszę nic zielonego – urodzona w roku ognia (nie chcę dokładać i bezpośrednio wzniecać więcej ognia), ale bardzo lubię ten kolor… siedzę w otoczeniu zieleni.

 

Niedziela 29 kwietnia.

energetyczne DNA Niedzieli.. Buźki obrazują kolory dominujące dzisiejszego dnia.

Niedziela nastraja do skupienia się do wewnątrz.. Jest to za przyczyną.wibracji elementu metalu (kolor biało – szary)  o polaryzacji yin. Do głębszych przemyśleń.

Dzisiejszy dzień – to dzień na bycie ze sobą… nawet w największym tłumie. Dzień radosnego bycia ze sobą!!!

Dzisiejsza Niedziela na poziomie energetycznym otwiera szeroko wrota do bezinteresownej miłości. Może znasz kogoś, komu możesz pomóc… wystarczy czasem tylko jedno słowo!

Doskonały dzień na pozbycie się nielubianych emocji – z nimi związanych wydarzeń, reakcji. Bardzo przydatne jest w tym względzie,, chłodne” myślenie. Rozsądek i WIARA.  

Bycie ze sobą to wewnętrzny monolog… przewijające się myśli. Przeróżne. Nakładające się obrazy, a  związane z przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. Obrazy myślowe przesycone są emocjami o różnym stopniu natężenia. Te skrajne emocje zapisują się chętniej i na trwałe – (przyczepiają się) na poziomie podświadomym. Wydeptują szerokie drogi i zapraszają, aby nimi podążać.  Ale emocje nie są dobrymi kierunkowskazami. Jest na tych drogach szaro…  

Rozsądek i WIARA są tam, gdzie emocje wymienione są na uczucia takie jak miłość, miłosierdzie, szacunek. SPOKOJ.  W chwilach bycia ze sobą tak naprawdę szukamy kontaktu ze źródłem. Z Bogiem (jakkolwiek w zależności o przynależności religijnej, określamy tę Najwspanialszą Moc Twórczą). 

Nie wierzyć w tę siłę, ale ufać tej sile i wierzyć w jej bezgraniczne dobro, to jest to, co w momentach bycia ze sobą napaja nadzieją.

Dzisiejszej  wspaniałej Niedzieli jest barwnie…. dużo pięknego koloru żółtego, czerwieni, srebrnego – obrazującego  wewnętrzne  JA dzisiejszego dnia – i zieleni. Ociupinę niebieskiego, a tym samym za mało.

Element – woda – tak jak i  zresztą wczoraj  – jest dzisiaj  elementem szczęśliwym. Generuje potencjał pozytywnego kreowania. 

Woda w każdej postaci.. Picie powoli, słuchanie jej dźwięków i… kolory ją reprezentujące – wszelkie odcienie niebieskiego, granat, indygo –  to kolory, których wibracje balansują kod energetyczny dnia. Cierpliwość w słuchaniu innych – to cecha także związana z wodą.

Nerki i nadnercza (element woda) – w tym pędzącym świecie, potrzebują wsparcia. Pamiętajmy o tym… najlepiej odpoczywają w czasie snu…

Kolory korzystne dzisiaj to niebieski. granat i indygo, Dodatkowo dla Pań beż i intensywna czerwień. Dla Panów – zielenie i granaty.

Ale… według twojej woli się stanie. Każdy w momencie urodzenia wnosi swoje elementy i z tym związane większe czy mniejsze zapotrzebowanie na dany kolor.

 

Translate »