Randka z dniem.  Używam słowa randka, byś już na starcie dobrze się ustawiła, ustawił do dnia. Super ubrała i wymalowała (oczywiście po porannych ćwiczeniach).  Jak skorzystać z udostępnionych informacji   


Wtorek 28.11.2017

Polaryzacja dnia – dominująca energia yin. Tendencja do analizowania i głębszych przemyśleń. 

Wtorek otoczony jest gronem przyjaciół. Przyciąga ich do niego jego błyskotliwość – energię inteligencji i kreatywności ma podwojoną.  Ale  nie tylko ona jest magnesem sprowadzającym do niego przyjaciół. Wtorek obdarowany jest energią powodzenia w sferze finansowej.  Wtorek jest małomówny, bardziej słucha przyjaciół…

Jego wewnętrzne – Ja – element ziemski czyni go (można powiedzieć), stojącym w środku – w centrum zainteresowania.

Matrix dnia. 

Linkiem do bogactwa dzisiejszego dnia jest piękny niebieski, granatowy i kolor czarny.  Frekwencje tych kolorów są silnie zaznaczone w kodzie urodzinowym Wtorku. Ale, kto czuje potrzebę tej kolorystyki,  może je jak najbardziej zastosować.

linkiem do kreatywności, pozycji, uznania –   jest kolor biały, szary i srebrny. Energia tych kolorów jest również obecna i dostępna każdemu na polu energetycznym dzisiejszego dnia. Kto potrzebuje zwiększyć potencjał intelektualny, może to uczynić zakładając … białą koszulę, bluzkę.

Kolorem, którego frekwencji brakuje dzisiejszemu dniu jest kolor CZERWONY – Intensywna czerwień. Kolor ten jest kolorem szczęśliwym dzisiejszego Wtorku.   Wibracja czerwieni wzmacnia nie tylko  powodzenie finansowe.  ale jest również linkiem do mocnych protektorów –  pomocnych ludzi. 


Środa 29.11. 2017

Polaryzacja dnia – równowaga energii yin, żeńskiej i yang – męskiej.  Pomimo równowagi polaryzacyjnej, zauważalna tendencja  (za sprawą dominacji metalu) do skupienie i  – takiego bycie wśród ludzi, ale w rzeczywistości bycia ze sobą. 

Świadomość tego pomoże zrozumieć, czemu ludzie mogą być dzisiaj bardziej ,, nie kapujący” (o co ci chodzi ) i pozwoli ze spokojem podejść do tego faktu.  W rzeczywistości Środa jest inteligentna – wibracje kreatywności i efektywnego myślenia są silnie zaznaczone w kodzie dzisiejszego dnia, ale nie ma chęci tłumaczenia… . Zostawia wiadomości dla siebie.  

Jest to związane, o czym wspomniałam – z dominującą  energią metalu. Środa jest z gruntu żelazną damą (jej wewnętrzne -JA- to metal yin). Środa jest sympatyczna, mądra, ale bardzo chłodna.  

Dzień doskonały na racjonalne myślenie  – na wymyślenie czegoś szczególnego. 

Koloryt dnia – biały, srebrny, blady błękit, blady róż, ognista czerwień  yang i śliczny błękit. Co ciekawe  nie ma kompletnie dwóch kolorów (elementów) w e-DNA  Środy, mianowicie: brązu (element ziemski) i zieleni ( drewno).

Matrix dnia.  

Kolory szczęśliwe i polecane dzisiejszego dnia to  zieleń i brąz.

Kolorem bogactwa jest dzisiejszej Środy kolor zielony – we wszystkich możliwych i ulubionych odcieniach. Zalecany do wzmocnienia frekwencji myśli związanych i realizacją planów zawodowych, i bardzo osobistych. Kolor zielony jest dzisiaj również kolorem aktywującym głębsze uczucia u mężczyzn.  

Wibracja zieleni jest nieobecna w sferze energetycznej dnia, wskazane – jak najbardziej dodać. Warto też dzisiejszego dnia więcej pamiętać o ludzkich odruchach – z poziomu czakry serca.

Kolejnym szczęśliwym kolorem Środy jest brąz.  Frekwencja tej barwy generuje energię wsparcia, wzmocnienia wewnętrznego i wiary w siebie.

Wybieramy kolor, który intuicyjnie odpowiada najlepiej… Urodzeni z cyfrą 4 i 5 nie muszą uzupełniać frekwencje dnia o kolor zielony. mają wystarczająco frekwencji tej barwy w swoim  urodzeniowym e-DNA.  Dla nich bardziej zalecane – sięgnięcie po brąz…


Czwartek 30.11.2017 

Weźcie ze sobą …wychodząc z domu, coś intensywnie czerwonego. Czerwona bluzka, czerwony krawat, czerwona spódniczka ( może być i czerwony długopis).  Dzień jest niesamowicie wychłodzony. Czyni go takim  górujący element metalu – aż 50 procent całej konstelacji energetycznej i woda.

A jeśli macie możliwość – czasową – to wczesnym rankiem (ciemność), zapalcie świeczkę i pomedytujcie w jej blasku 15 -20 minut. Pomyślcie, co fajnego pragniecie, aby wydarzyło się dzisiaj. Otulcie pragnienia w piękną czerwień emanującą ze świeczki. (Nie zapomnijcie o zgaszeniu przed wyjściem). 

Czwartek potrzebuje ogrzania, obudzenia w nim ludzkich uczuć. I taką rolę odegra znakomicie czerwień, kolor magneta i purpura. Frekwencje tych barw pomogą w relacjach międzyludzkich, otworzą serca i wspomogą załatwienie istotnych spraw  (jeżeli macie dzisiaj coś do załatwienia – wykorzystajcie ich siłę).    

 

 

 

Translate »