fantastyczny dzień

22 września 2017 roku. Piątek

Polaryzacja dnia to – 50 prpcent energii dynamicznej, ekspandującej na zewnątrz i 50 procent energii pasywnej, skierowanej do środka, Mamy dzisiaj balans polaryzacyjny, równowagę pierwiastka męskiego i żeńskiego. A to oznacza balans między kierowaniem się rozumem i uczuciami.  Super!

Piątek jest …  tendecyjnie wielobarwy, dominuje piękny intensywny niebieski (polaryzacja yang). biały. blady różowy i beż. Zamieszczne wyżej zdjęcie oddaje poziom energetyczny Piątku.

Piątek to gaduła, otoczony wiarnuszkiem pzyjaciół. Ma wsparcie niebiańskie – (element ogień o polaryzacji yin gwarantuje mu to). co czyni go beztroskim. Korzystajcie z jego predyspozycji energetycznych,

Dzień ,,na wagary”  … in blau

Zaserwujecie sobie beztroski dzień. Nie wysilajcie za bardzo umysłu, zdajcie się na intuicję! Otwórzcie się na szczęśliwe wydarzenia. Korzystny czas na udział w spotkaniach towarzyskich, na niekończące się rozmowy i wymianę myśli. Na bycie tu i teraz! Na uśmiech i optymistyczne nastawienie.

Linkami do uaktywnienia pozytywnych wibracji dnia (przejawionych głębią  błękitu) są: element ogień – intensywna czerwień i element drewno –  zieleń, zarówno żywa (o polaryzacji yang) jak i wyciszona (o polaryzacji yin).

Czerwień to kolor Bogactwa dzisiejszego dnia. Zieleń to kolor Inteligencji, kreatywności … w umówieniu się na fajne spotkanie, kiedy nie patrzycie na zegarek, a czas płynie jak woda…tak piękna – jaka woda, jaką nasycony jest dzisiejszy dzień.

 

 

 

Translate »