Aby  powstało woda (H2O)  potrzebne są: dwa atomy wodoru (H2) i atom tlenu (O). Aby powstało bogactwo – jeżeli traktować je jako materię fizyczną, której wykładnikiem są pieniądze, też muszą być spełnione odpowiednie warunki natury energetycznej.

To niby dlaczego jedni je mają pod dostatkiem, przyciągają jak magnez, a inni nie?

W tym kontekście przypomina mi się w scena (Malezja, rok 2004), gdy znana mistrzyni Feng Shui powiedziała: ,,ale ja to mam bogactwo w mojej dacie urodzenia”.

Jeżeli  z łatwością osiągasz bogactwo, to należysz do tej właśnie grupy wybrańców.  Masz ,je ,wpisane w datę urodzenia.”. Powodzenie finansowe nie jest dla ciebie zagadnieniem, bo na poziomie energetycznym otrzymałeś od natury możliwości generujące je. Można powiedzieć pozazmysłowo!

Jeżeli w twoim przypadku tak się nie dzieje, mimo starań na polu mentalnym i zaangażowaniu emocjonalnego – to przyczyną może być brak na polu energetycznym siły je – pieniądze – przyciągającej.  Abyś wzmocnił swoje starania w materii powodzenia finansowego warto, abyś poznał, przypisany twojej dacie urodzenia element / kolor, który jest w stanie uaktywnić ci sukces finansowy.  Ustalony element jest bardzo pomocnym linkiem do bogactwa.

W chińskim pojęciu nauki pięciu elementów, pieniądze zakwalifikowane są do elementu metalu i polaryzacji yin. Wystarczy w sobie wytworzyć element ognia o polaryzacji yang, aby manifestowały się w życiu.

Trzecią alternatywą w materii powodzenia finansowego jest  skorzystanie z aspektu czasowego dla danego roku  (na terenie domu) i systematyczne ukierunkowanie się na sukces. Konsekwentna praca mentalna.

Nie pomogą kursy szkolące, jak stać się człowiekiem sukcesu albo pomogą do pewnego momentu. W czasie uczestniczenia w zajęciach doładowujesz się energią motywacyjną – nadzieją na sukces. I to jest pozytywny aspekt edukacyjny., tyle tylko że często ta motywacja szybciutko ulatnia się w zetknięciu z rzeczywistością.  Trzeba się uczyć i rozwijać, ale to osobowość człowieka decyduje o sukcesie.  Wysokie poczucie własnej wartości, dyscyplina, skoncentrowanie na celu, traktowanie przeszkód jako nowych, ciekawszych dróg postępowania. Te cechy są wynikiem kolorystycznie – wielobarwnego kodu urodzenia. Niektórzy otrzymują takowy z niebios, są od urodzenia szczęściarzami, realizującymi się także w sferze zawodowej; urodzeni menażerowie.

Energia urodzeniowa to siła ekspandująca w trakcie rozwoju osobistego. O tym, jak dalece będziesz wiódł spełnione życie decyduje jej charakter, wzajemna polaryzacja i dynamika. W tej materii – jej jakości  możesz znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego jednym fortuna bez końca sprzyja, a inni przyglądają się jej z daleka. Dlaczego jedni mają szczęście w miłości, a inni mniej. 

Ludzie są bardziej przebojowi. jak zadowoleni są z siebie…

 

Używam słowo bogactwo w szerokim znaczeniu, przekładającym się na spełnione pragnienia we wszystkich  aspektach życiowych, takich jak -zdrowie, rodzina, związek intymny, praca, ale także finanse.

Na poziomie biochemicznym każdy człowiek jest inną mieszanką chemiczno – kolorystyczną, przejawiającą się odmiennymi frekwencjami. Brak konkretnej frekwencji może powodować bloki energetyczne powiązane na przykład z pieniędzmi. W kontekście tego – poznanie swego koloru bogactwa otwiera drogę do zamanifestowania na polu fizykalnym powodzenia w tej materii.

Masz więcej pytań w tym temacie, nie krępuj się, pytaj przez mail.

Translate »