fantastyczny dzień

21 września 2017. Czwartek

Polaryzacja dnia to 20 procent energii dynamicznej, ekspandującej na zewnątrz  i aż 80 procent energii skierowanej do środka, pasywnej. Dominacja pierwiastek żeńskiego czyni go bardziej emocjonalnym. 

Wiedząc o tym, że inni mogą być bardziej dzisiaj nastawieni tylko na siebie, nie zagłębiamy się w zawiłości uczuciowe i w sytuacjach konfrontacyjnych ze  spokojem włączamy Myślenie i Uśmiech.

Dzień jest wielobarwny. ale w kolorystyce  pastelowej. Brakuje mu wibracji – intensywnej czerwieni i butelkowej zieleni. 

Czerwień jest dzisiejszego dnia nośnikiem autorytetu i wiary w siebie. Jest jak najbardziej zalecana, jako że tak jak i wczorajszego dnia, i dzisiaj mamy sporo wibracji o wydźwięku metalu (W przełożeniu na relacje ludzkie to chłód, brak zrozumienia, to kumulowanie sytuacji konfrontacyjnych). Czerwień wpłynie na uaktywnienie pozytywnej cechy metalu – Odwagi. Mądrej odwagi.

Jakby ktoś był dzisiaj mniej kontaktowy, nie reagujcie na to, nie bierzcie do siebie. Ma nieodzowną ochotę na samotność, na bycie ze sobą. Wibracje dnia nastrajają do takiego zachowania.

Napisałam fantastyczny dzień … tak. Jest to dzień do zagłębienia się we własne uczucia.  Dzień na wykreowanie super związku przyjacielskiego, intymnego, na spotkanie. Powodzenia!

Jeśli chodzi o zieleń butelkową, o której wyżej wspomniałam, to jest ona kolorem bogactwa i jest dzisiejszego dnia szczególnie polecana Panom. Dzisiejszego wieczoru medytujemy na czakrze serca…

Kto lubi element wody, i czuje się od środka dynymiczny… przegrzany (mogą mieć takie reakcje urodzeni z 6 i 7 na końcu roku) – może sięgnąć dzisiaj również po kolor niebieski.

Dzisiejszego wieczoru medytujemy na czakrze serca… (meridan serca doskonale wzmacia jedzenie jabłek )

Dołączam zdjęcie nastrajające do medytacji….

Więcej  o energiach w odnisieniu do organów ciała….. Konstelacja Energetyczna 

 

 

 

 

Translate »