Randka z dniem. 1-3 grudnia. Piątek, Sobota, Niedziela.

Używam słowa randka, byś już na starcie dobrze się ustawiła, ustawił do dnia. Super ubrała i wymalowała (oczywiście po porannych ćwiczeniach).  Jak skorzystać z udostępnionych informacji   


Skupiając się świadomie na korzystnych możliwościach dnia, możesz łatwiej wykreować, to co pragniesz! I to w każdej materii, więcej.. Czy łatwo – naturalnie wymaga to trochę treningu i gry wyobraźni,

Kolory są nośnikami energii. Niesamowitych mocy kreacyjnych.Twoje Myśli przystrojone w kolory mają większą moc materializacji. Jeżeli danego dnia kolorem bogactwa jest jakiś konkretny kolor, na przykład niebieski – to życzenia związane ze strefą finansową wzmocnione tą barwą, mają definitywnie większą szansę na zrealizowanie. Jeżeli twoim osobistym kolorem bogactwa – ustalonym na podstawie daty urodzenia e- DNA  – jest  też kolor niebieski – to istnieje doskonała konstelacja energetyczna manifestująca powodzenie finansowe. 

Jeżeli potrzebujesz więcej cierpliwości na przykład, aby skupić się w pracy nad wykonywanym zadaniem, to szczęśliwy kolor danego dnia, też będzie bardzo pomocny w tym względzie. Wyciszy umysł, a tym samym zwiększy możliwości koncentracji!

Analizując Matrix dnia, podaję najczęściej dwa szczególnie zalecane kolory po to, abyś mogła – mógł wybrać intuicyjnie jeden (albo oba – według woli), Ten wybór jest uzależniony od Osobistego e -DNA.


Piątek 1.12. Roku Pańskiego… 2017 

Polaryzacja dnia idealna. 50 procent energii męskiej yang – dynamicznej i 50 procent energii żeńskiej yin, pasywnej. Łagodne przechodzenie yang w yin i vice versa. Pomimo tego , dzień korzystny bardziej na wykonywanie zajęć raczej z automatu. Nie wymagających za dużo twórczego myślenia (typu porządki na biurku – pozbycie się niepotrzebnego balastu).

Jak byś rzeczywiście randkę miała z Piątkiem – mężczyzną – to musiałabyś sama na siebie liczyć w kwestii ogrzania i ubrać się w czerwień lub brąz…lub w oba.  Piątek jest całkowicie wychłodzony, woda i metal – to jego priorytetowe elementy. Kolor  brązowy, dodatkowo wzmocni u niego  twoje szanse na zapałanie miłością do ciebie.

Z myśleniem kreatywnym może być dzisiaj troszeczkę ,,pod górkę”. Dla potrzebujący wzmocnić siły kreacyjne zalecane dodanie wibracji zieleni – we wszystkich możliwych tonacjach; intuicyjny wybór.

Matrix energetyczny dnia

Linkiem generującym powodzenie, bogactwo – w przeniesieniu na wszystkie aspekty życiowe –  jest dzisiejszego dnia intensywna czerwień, ostry róż – (tonacje czerwieni o polaryzacji yang). Czerwień jest zaznaczona w kodzie dnia, ale w wibracji yin… za słabej.

Szczęśliwym kolorem dzisiejszego dnia jest zieleń. W kodzie dnia brak jest frekwencji związanych z tym kolorem, a aktywujących kreatywność, wewnętrzne siły twórcze. 

Zalecane pomyślne kolory dnia to zieleń i czerwień. Intuicyjnie proszę wybrać jeden. Jeżeli jest zapotrzebowanie na oba – to jak najbardziej.. Zieleń  – inteligencja. Czerwień – bogactwo.  

Najlepiej być  I mądrym, i bogatym….  I tego z całego życzę każdemu!!!

Twoje Myśli przystrojone w kolory mają większą moc materializacji. Jeżeli danego dnia kolorem bogactwa jest jakiś konkretny kolor, na przykład niebieski – to życzenia związane ze strefą finansową wzmocnione tą barwą, mają definitywnie większą szansę na zrealizowanie. Jeżeli twoim osobistym kolorem bogactwa – ustalonym na podstawie daty urodzenia e- DNA  – jest  też kolor niebieski – to istnieje doskonała konstelacja energetyczna manifestująca powodzenie finansowe. 

Jeżeli potrzebujesz więcej cierpliwości na przykład, aby skupić się w pracy nad wykonywanym zadaniem, to szczęśliwy kolor danego dnia, też będzie bardzo pomocny w tym względzie. Wyciszy umysł, a tym samym zwiększy możliwości koncentracji!


Sobotą 2.12.2017

Polaryzacja dnia to dominacja energii yin. chłodnej, skupionej do środka. Takiej zamyślonej. Dzień bardziej na analizowanie niż działanie. Fizyczna aktywność powinna być mądrze dawkowana.

Kolorystyka Soboty jet jednostronna (Jak bym kod energetyczny Soboty namalować miała, to za dużo kolorów bym nie potrzebowała). Tylko trzy: intensywny niebieski, szary i blady niebieski i róż.  

Dzisiejszego dnia nadal dominacja elementu wody – 75 procent i metalu 15 procent. (10 procent ogień o polaryzacji yin). Taka konstelacja energetyczna skłania bardziej to zanurzenia się w myśleniu,,, takim pływaniu. Na poziomie  energetycznym nadmiar nieskoordynowanych myśli (spontaniczne przesyłanie w otoczenie). Idąc w tłum dobrze jest skoncentrować się na własnych sprecyzowanych  sprawach.- działaniach,  aby nie uleć reakcji myślowej tłumu.

Doskonałym antydotum na nadmiar wody jest kolor brązowy, beżowy. Jest on jak najbardziej zalecanym dzisiejszej Soboty. Wibracje brązu – elementu ziemskiego –  skutecznie wezmą wodę pod kontrolę i uczynią myśli pięknymi. Kolor brązowy jest linkiem generującym siłę wewnętrzną, autorytet i poczucie … potrafię wszytko.

Po jaki kolor warto sięgnąć dzisiejszego dnia… po kolor zielony i czerwony.  

Matrix energetyczny dnia. Zalecane kolory –

Kolorem bogactwa – linkiem generującym powodzenie jest dzisiejszej Soboty intensywna czerwień.  Czerwień reprezentuje element ogień, który jest nieodłącznie związany z uczuciami –  z namiętnością i miłością. I tym uczuciom dajmy priorytet dzisiejszego dnia;  ciepły uśmiech i radosne wyobrażenia (telefon dzwoni i słyszymy głos – ten głos i umawiamy się na spotkanie). Tych wyobrażeń  – pragnień możesz mieć bez końca wiele. Pragnienia gorące  – przesycone słońcem!

Kolorem inteligencji, kreatywności, pozycji społecznej  jest zieleń. Kolorem – linkiem do protektorów, pomocnych ludzi – jest brąz!

Kolorami szczęśliwymi są dzisiejszej Soboty zieleń i brąz ( nieobecne na poziomie energetycznym).  Ale ociupinka czerwieni jest także jak najbardziej miłe widziana.  


 

Twoje Myśli przystrojone w kolory mają większą moc materializacji. Jeżeli danego dnia kolorem bogactwa jest jakiś konkretny kolor, na przykład niebieski – to życzenia związane ze strefą finansową wzmocnione tą barwą, mają definitywnie większą szansę na zrealizowanie. Jeżeli twoim osobistym kolorem bogactwa – ustalonym na podstawie daty urodzenia e- DNA  – jest  też kolor niebieski – to istnieje doskonała konstelacja energetyczna manifestująca powodzenie finansowe. 

Jeżeli potrzebujesz więcej cierpliwości  – na przykład, aby skupić się w pracy nad wykonywanym zadaniem, to szczęśliwy kolor danego dnia, też będzie bardzo pomocny w tym względzie. Wyciszy umysł, a tym samym zwiększy możliwości koncentracji!


Niedziela 3.12.2017

Niedziela jest barwniejsza niż ostatnie dni. To bardzo dobrze. I piękna intensywna zieleń jest jej udziałem, I prześliczny błękit. 

Niedziela rekompensuje jednostronność kolorystyczną ostatnich dni.  Jest kolorystycznie wielobarwna, a to znaczy, że na poziomie energetycznym więcej nam oferuje. I chęć do działania i poczucie bezpieczeństwa. Wewnętrzna – Ja – Niedzieli (element drewno yang) czyni ją ekspansywną i poszukującą, a jednocześnie – stoicko spokojną. Prześliczny błękit generuje je stały dopływ energii i t tym związane poczucie bezpieczeństwa.  Niedziela jest taka trochę…. bezstresowa.

Stres jest wtedy, gdy czynimy czegoś za duży, gdy wyczerpujemy  potencjał energetyczny – emocjonalny. A Niedziela jest właśnie  spokojna i umiejętnie strzeże siebie. Warto się od niej uczyć (korzystny układ energetyczny dla adeptów medytacji) i ćwiczyć się w dystansowaniu…

Dobry dzień na spędzenie sympatycznych chwil z rodziną, czy w gronie przyjaciół,  Na spotkanie z dawno niewidzianą osobą ( odnowienie znajomości).

Matrix energetyczny Niedzieli jej e-DNA

Kolorem szczęśliwym, korzystnie działającym na wszystkie aspekty życiowe – życie osobiste i zawodowe, a także generującym powodzenie finansowe jest brąz, beż, pomarańcz i kolor żółty.  Element ziemski (a tym samym wibracji kolorów z nim związanych) jest nieobecny dzisiejszego dnia, wymaga dodania. Jedynie urodzeni z cyfrą 8 i 9 nie mają zasadności po te kolory sięgać (w dacie urodzenia wnieśli wystarczająco elementu ziemskiego)… no chyba, że mają ochotę.

Dla potrzebujących wykazać się kreatywnością, polecana jest intensywna czerwień. Jest ona dzisiejszego dnia kolorem inteligencji… wydajniejszego myślenia. Wizjonerstwa.  (Urodzeni z cyfrą 6 i 7 na końcu roku, niekoniecznie potrzebują po nią  sięgać. . Ale według uznania!).   Kontakt z naturalnymi kamieniami jest szczególnie dzisiaj zalecany

Niedziela jest fajna, radosna, a jednocześnie wyciszona.  

 

Translate »