z cyklu – Randka z dniem.

Randka z tym dniem. 22. 03, 2019. Matrix dnia i jego szczęśliwe kolory. Matrix daty urodzenia – osobisty kolor bogactwa.

Kolory – ich  frekwencje – które mają moc oddziaływanie dzisiaj więcej niż korzystnie to –  GRANAT, INDYGO. I – BIAŁY. SREBRNY.

 

Dzień bardzo interesujący.  (Nastąpiło dzisiaj większe przetasowanie energetyczne sił generujących).

Personifikując ten dzień – nie ma wsparcia od strony męskiej w rodzinie (rywalizacja – zanegowanie). ale żeńska część jest dla niego źródłem bogactwa – siły,. Samoakceptacji.  Dzień o cechach ,, matczynych` Chęci niesienia pomocy – wsparcia.

Na poziomie energetycznym dnia dostrzegalne jest duże nasycenie energią wpierającą (element ognia). Chęcią ofiarowania  pomocy.  Z Korzystny dzień na załatwienie przeróżnych spraw.  Prywatnych i urzędowych.

Tendencja dnia do wysłuchania innych. Dlatego również fajny dzień na wymianę myśli – rozmowy.

Ale nie tylko czcze rozmowy, dzisiaj są większe szanse na finalizowanie projektów. Podpisanie sensownych umów.

Matrix dnia.

  •  granat, czerń, indygo, –  linkują do energii generującej powodzenie w sfera prywatnej i zawodowej. Kolor bogactwa.
  •  zieleń intensywna  –  linkuje do energii generującej siłę i autorytet w kontekście kariery.
  •  biały, srebrny, –  linkują do energii generującej siłę mentalną. Logiczne myślenie.
  •  czerwień intensywna – linkuje do energii aktywującej wewnętrzny potencjał intelektualny.
  • brązy, beże – linkują do energii ułatwiającej tworzenie pozytywnych relacji międzyludzkich.

 

Szczęśliwy kolor dnia to – BIAŁY, SREBRNY. Polecana jest również kolorystyka reprezentująca element wody. Czerń, granat, indygo.Te kolory linkują dzisiaj do energii generującej bogactwo.

zachwycona i w niego wpatrzona. Stop … nie uzależniaj się! Dla Pań  godny polecenia jest zieleń i kolorystyka kory drzewa.   Dla Panów granat.

Ale, co powtarzam –  według twojej woli się stanie w doborze kolorystyki; intuicyjna wola sięgnięcia po jakiś kolor związana jest z datą urodzenia.

(Nie sugeruj się  innymi).  Kreuj doskonały dzień.

 

 

 

z cyklu – Randka z dniem.

Randka z tym dniem. 21. 03, 2019. Matrix dnia i jego szczęśliwe kolory.

Szczęśliwe  kolory dnia to – srebrny, złoty, biały.

Ciekawy dzień.

Ciekawy i pouczający dzień na budowanie zaufania. Człowiek człowiekowi przyjacielem (parafrazując –  homo homini lupus- ), pasuje jako motto dnia. Coś na zasadzie –  wszyscy nas kochają i pomagają. Bo niby dlaczego nie.

Na poziomie energetycznym nieprawdopodobnie korzystny układ umożliwiający nawiązywanie koleżeńskich kontaktów, opartych na autentycznej przyjaźni i wzajemnej akceptacji.  Relację do drugiego człowieka budujemy w oparciu o osobistą percepcję, która z kolei zależy od życiowych przeżyć.  Dzień korzystny na przełamanie blokad czy niechęci do wyjścia do ludzi. Do świata.

Nasycenie dnia energią ognia czyni go takim. Obdarza jasnością i mądrością w docenieniu ludzi, z którymi mamy do czynienia. Mówimy, że ktoś ma łatwość nawiązywania kontaktów albo nie. Ten dzień ma i oferuje tę wartość każdemu. Można skorzystać.

Dzień sprzyjający nowym kontaktom i odnowieniu wcześniejszych. Na spotkania towarzyskie.  Na  – nieczekanie aż, ktoś zadzwoni, a dzwonienie.

Matrix dnia.

  • złoty, srebrny i biel – generują powodzenie w sfera prywatnej i zawodowej.
  • żółty, złocisty  –  linkują do energii generującej autorytet w kontekście kariery.
  • niebieski i indygo – linkują do energii generującej siłę mentalną.
  • zieleń intensywna   – linkuje do energii aktywującej wartości duchowe.
  • czerwień –  generuje odwagę w kontaktach zawodowych.

Ciekawy i bardzo sympatyczny dzień. Ma prawie wszystko, aby być szczęśliwym. RADOSNYM.

Można jedynie dodać kolorystyki tej związanej z elementem metalu, którego jest za mało, mianowicie: złoty, srebrny i biel.  Wibracje tych kolorów uczynią go  nie tylko sympatycznym, ale i odważniejszym.  Bardziej zdecydowanym.

W kontekście sfery zawodowej.

Jakże często stres jest wywołany obawą czy wręcz lękiem przed szefem.  Przed jego oceną. Dzisiejszy dzień pozwala na przepracowane tego zagadnienia. Na zdystansowanie się.  Pomocne w tym względzie będą wibracje elementu metalu,  Zresztą nie tylko dzisiaj. (Wzmacniają meridian płuc, a tym samym dodają odwagi).

Dla Pań w sferze uczuciowej  godny polecenia jest kolor indygo. Dla Panów – złoty, srebrny i biały.

Szczęśliwe  kolory dnia to – srebrny, złoty, biały.

Ale, co powtarzam –  według twojej woli się stanie w doborze kolorystyki; intuicyjna wola sięgnięcia po jakiś kolor związana jest z datą urodzenia.

(Nie sugeruj się  innymi).  Kreuj doskonały dzień.

 

 

Translate »