Wigilia to dzień,  kiedy tradycyjnie zasiadamy do stołu w gronie najbliższych. Jedzenie nabiera tego wieczoru szczególnego wymiaru. Jest formą przekazu miłości! 

Jaka jest  wigilia – 24.12.17.  Co dodać na poziomie energetycznym, aby wzmocnić siebie, a tym samym uaktywnić radość i  w dobrym nastroju (nie zmęczonym) usiąść do stołu. Jak zwiększyć urok osobisty.

Tegoroczna wigilia  -24.12.17. – jest piękna. Wielobarwna. Obdarowana przez naturę i pastelowymi  kolorami – delikatną zielenią i delikatnym różem, jasnym srebrem i ostrzejszymi… intensywną czerwienią i intensywnym niebieskim. Na poziomie polaryzacyjnym Wigilię charakteryzuje idealne dopełnianie się yin i yang,  


Powyżej koloystyczny matrix energetyczny e-DNA dnia!


Jak zwiększyć. urok osobisty dzisiejszego dnia.

Jest wielobarwna, ale jednocześnie jest ociupinkę zmęczona, bo czująca się ciągle kontrolowana i taka .. za dużo dająca”. Wszyscy bardziej od niej coś oczekują , jak dają.  Wigilia jest mądra i rezolutna, ale może dojść do momentu, że straci cierpliwość i powie… dajcie mi wszyscy spokój. Zajmie się sobą.  Ta reakcja związana z brakiem elementu ziemskiego w jej kodzie – (e-DNA) urodzenia. 

I właśnie element ziemski i kolory z nim związane … brąz, beż, czekolada – są szczególnie dzisiaj polecane. Także kolor żółty! Kolory te zwiększają cierpliwość  i wyzwalają urok osobisty – swoistą emanacja związaną ze stanem ducha!.

Wymienione kolory są dzisiejszego dnia kolorami bogactwa. Linkiem do aktywacji pomyślności, a tym samym uczucia szczęścia i zadowolenia!  

Wyzwalając urok osobisty – emanując pozytywnym uczuciami  i utrzymując go cały wigilijny dzień – szczególnie przy wigilijnym stole, dzielimy (karmimy) się miłością!  Według prastarych zasad, to co robimy w wigilię , przenosi się na cały nowy rok!

Ofiarujmy innym, to co sami pragniemy. Miłość! I dzisiaj i każdego dnia 2018 roku. 

 

 

 

 

Translate »