od nas zależy w głównej mierze

Możliwości kreacyjne (przepracowywanie napotykanych na drodze życiowej tematów)  istoty ludzkiej są niezgłębione. Ale… wszystko zależy od wewnętrznego, emocjonalnego  nastawienia. To co świadomie chcemy czy życzymy sobie, wymaga paliwa do zrealizowania. A nim są elektro -magnetyczne fale wysyłane z poziomu uczuć, emocji.

Aby nasze wcześniej zgromadzone emocje nie stawały na drodze do Nowych realizacji , warto nad tym popracować codziennie parę minut… kodować w podświadomości pełne wspaniałych oczekiwać nastawienie do tego co nam dzień oferuje. Dzień to jak istota… napełniony jest bogactwem energii elektro -magnetycznych. Napełniony jest kolorami.

wyobrażaj sobie...

 

Jak będziesz się do dnia pozytywnie ustawiała… prawie kochała, jak na randkę na spotkanie z nim szykowała (szczęśliwe –  ulubione kolory uwzględniała), to będziesz stale w nim –  na mur beton 🙂 – wsparcie miała!

Będziesz go swoimi wibracjami magnetyzowała (kokietowała), a do swego upragnionego celu drogą wypełnioną ślicznym, kolorowymi kwiatami …. powodzenie, radość, uśmiech, docenienie, przytulenie… zmierzała! On ( Dzień) – niesamowicie rozmiłowany w tobie, zapatrzony, pożądający – niczego Ci nie odmówi.

 

A do celu to właściwie nie będziesz się spieszyła, bo będziesz każdą cudną chwilą  z nim … w nim żyła!

Chwila – to szczególne momenty…. oby wiecznie trwały.

Namaste

… wiesz, Kochanie… i ten dzisiejszy  dzień jest szczególny, i jutrzejszy, i ,,pojutrzejszy ” i po ,,pojutrzejszy ”, i  każdy, ale to każdy następny!  I tego życzę każdemu!

Wyobrażaj sobie… dzień masz po swojej stronie!

Translate »