fantastyczny dzień

Matrix energetyczny. 28 września 2017 roku. Czwartek 

Polaryzacja dnia

Polaryzacja dnia jest idealna. Równouprawnienie -. 50 procent energii męskiej yang – dynamicznej i 50 procent energii żeńskiej yin, pasywnej. Balans … łagodne przechodzenie yang w yin i vice versa. 

Szczęśliwy kolor dnia to Zieleń – Reprezentujący element DREWNO.

Od dziecka znamy kolory tęczy, ale przypomnę, jest ich siedem mianowicie: czerwień, pomarańcz, żółty, zielony, niebieski, indygo, fiolet. Te kolory są widoczne po rozstrzepieni światła przez pryzmat. W naturze takim pryzmatem jest woda.  Kolory tworzą kompleks energetyczny zamknięty w fali światła.

Jeżeli wyobrazić sobie w formie tęczy potencjał energetyczny dzisiejszego Czwartku – to tęcza pozbawiona jest koloru zielonego.  Pustka. Brak ten będzie bez znaczenia, czyli definitywnie mniej odczuwalny – dla urodzonych z cyfrą 4 i 5 na końcu roku,  bowiem swoim potencjałem urodzeniowym dopełniają brak elementu drewna dzisiejszego dnia.

Kolor zielony jest kolorem szczęśliwym dzisiejszego Czwartku, bowiem na poziomie wibracyjnym dopełnia cały układ energetyczny dnia. Aby to sobie bardziej uświadomić… tęcza bez zieleni, nie byłaby pełnią idealną.

Każdy z nas życzyłby sobie być szczęśliwym, spełnionym, wykonującym zawód gwarantujący wysoki status finansowy i co podkreślę – społeczny  – czuć się potrzebny i doceniony (wartościowym). Każdy z nas życzyłby sobie żyć w związku intymnym utworzonym z poziomu duchowego (miłość platoniczna). Każdy z nas pragnąłby po prostu być radosnym i cieszyć się życiem….

Dlaczego o tym piszę…  bo łatwiej się żyje ludziom, którzy mają pod względem energetycznym barwniejszy kod urodzeniowy. Dysponują w ten sposób większą dawką potencjału twórczego. Potrzebnej chemii.  Oczywiście, wszystko zależy od sposobu Myślenia, ale aby zbudować dom, trzeba mieć cegłę…

Stale jesteśmy otoczeni przez światło, które jest według mnie formą przejawionej doskonałości. Jest nośnikiem siły kreacyjnej.

Aby wzmocnić tę siłą kreacyjną dnia dodajmy sobie wibracji  koloru zielonego (w jego wzrostowej, rozszerzającej się na zewnątrz postaci). Wibracje zieleni to  opanowanie uczucia niezadowolenia i zastąpienia go uczuciem przepysznej radości,

Dzisiejszego dnia rekomendowałabym również kolor żółty i … odcienie granatu i indygo, przechodzącego w fiolet.

Kolorem bogactwa Czwartku jest Granat. Polecany kolor dla Panów i Pań, wzmocni umiejętności planowania, organizowania. Także korzystny na niwie prywatnej (zwrócenie na siebie uwagi bliskiej sercu osoby).  Zieleń jest dzisiejszego dnia linkiem do siły, autorytetu. Kolorem generującym środki finansowe jest indygo, odcienie fioletu…

W kolory ubieramy skonkretyzowane, wzmocnione uczuciowo pragnienia!

Translate »