szczęśliwy kolor.

–         – You do not need a cheese. You only need a water and peace -.

Bycie w zakresie frekcwencji szczęśliwych kolorów  wpływa na biochemię organizmu; zwiększa produkcję hormonów odpowiedzialnych za dobre samopoczucie. Im więcej tychże hormonów, tym lepsze samopoczucie, a to vice versa wpływa znakomicie na siłę życiową, na samorealizację.

polecam  – prawo przyciągania..

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Poniedziałek 16 września.

Dzień przypomina źródło cudnie przejrzystej wody, pędzącej swym szlakiem i nie zwracającej kompletnie uwagi, co dzieje się wokół. Jej misją jest  generowanie energii życia.

Szybko i jeszcze szybciej.

Dzień pełen natchnienia na kumulowanie materialnych dobrodziejstw.  Te przejrzyste intencje charakterologiczne dnia są dzisiaj dostępne.

Korzystny dzień na pełne wiary postępowanie. Na nastawienie się – bez presji emocjonalnej- na sukces. Tak po prostu…

Dzień sprzyja zagwarantowaniu źródła życia.

I również dzisiaj energia wyrażona kolorystyką czerwoną, gra  główną  rolę. Jest – szczęśliwym .kolorem dnia.

Wibracja czerwieni jest nieobecna w kodzie dnia, dlatego jej dodanie  wpłynie jak  najbardziej pozytywnie na uaktywnienie power dnia w kumulowaniu dóbr.

Ale nie tylko w sferze materialnej – także duchowej.

–         – You do not need a cheese. You only need a water and peace -.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Wtorek 17 września.

Dzień ześrodkowany, mocny stojący  ,, na czterech łapach“.. Pewny siebie.

Jego charakterologiczne cechy –  pewność siebie, władczość –  wypływają z. dominującej dzisiaj wibracji wsparcie, chęci pomocy proponowanej z każdej strony.  Tylko że za bardzo tego nie potrzebuje – jest wystarczająco silny i BOGATY.

Energia generująca bogactwo jest bezpośrednio dostępna, jest w zasięgu ręki.

Ciekawe, że dzień jest nie tylko korzystny w sferze materialnej, ale i w przeniesieniu na bliski związek partnerski. Intymny.

Korzystny dzień dla interesów i wyznania uczucia.. Na spotkania biznesowe i towarzyskie.

Dzień szczęśliwy sam z siebie.

Wibracje dwóch kolorów wysuwają się na pierwszy plan – czerwień, która jest obecna i gra rolę koloru generującego bogactwo, i brąz.

Wszelka kolorystyka związana z elementem ziemskim – brąz, beż, pomarańcz, ale i śliczny żółty pełni dzisiaj rolę wibracji szczęśliwej.

randka t dniem. Pomyślny kolor.

Sroda 18 września.

Dzień z mocno zaznaczoną tendencją do współzawodnictwa, porównywania, kto lepszy. Wykazywania się umiejętnościami.

Ale, co bardzo fajne – charakterologicznie dzień obdarzony jest również Inteligencją, kreatywnością – to świetnie  sobie w tym kontekście radzi. Skoncentrowany na kreowaniu swego doskonałego  obszaru życiowego, ,, olewa“ współzawodnictwo.

Wie  że jest dobry.

Jego myślenie przypomina przypomina wysokie i pięknie rozgałęzione drzewo. Z takiej perspektywy dobrze jest  podejmować długoterminowe decyzje.

Dzień korzystny na wykazanie się wrodzonymi talentami, na ujawnienie ich. Dzień docenienie własnej indywidualności.

Wibracje kolorystyki ziemskiej – brąz, beż, żółty – grają dzisiaj pierwszoplanową rolę. Są kolorami linkującymi do energii generującej powodzenia na  wszystkich płaszczyznach życiowych.

Brąz i  jego wariacje grają -rolę szczęśliwej kolorystyki dzisiejszego dnia.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Czwartek 19 września.

Dzeień taki trochę siedzący na piórkach, nie wysilający się. Bo i po co, kiedy wszystko ma. Uznanie, szacunek i sympatię otoczenia, Także spokój ducha jeśli chodzi o finanse, w tej materii ma wszystko pod kontrolą – jest dobrym menażerem swego życia.

Dzień korzystny na wykorzystanie wymienionych atrybutów dnia. –  Dostrojenie się do nich na poziomie wibracyjnym. –

Dzień na  poczucie się doskonałym menażerem swego życia. Na zaplanowanie wizjonerskiej przyszłości. Na pewność w sferze materialnej.

Dzisiejszy Czwartek jest  wielobarwny energetycznie. Charakterologicznie wyróżnia się wibracjami wszyskich kolorów – tylko brać…  To silna osobowość, dająca  wsparcie we wszelkich ambitnych planach.

Kolorem grającym dzisiaj rolę szczęśliwej jest czerwień. Intensywna i ta mniej. W biznesie polecana kolorystyka brązowa, linkująca do energii pomyślności.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Piątek 20 września.

Dzień dynamiczny, nakręcający do spotęgowanego działania.   Korzystny do nadrobienia nie tylko zaległości, ale wypracowania doskonałej pozycji na przyszłość.

Dzień z tendencją do nadmiernego wyrażana się… ognistość jest cechą charakterologiczną dnia. Ale po bezpośrednim intensywnym określeniu się – następuje fenomenalny spokój.

Korzystna  konstelacja energetyczna dnia na uleczenie relacji, jeżeli istnieje taka potrzeba. Na szczerą rozmowę.

W kontekście biznesu dzień po brzegi jest wypełniony wibracją bogactwa; dobry układ dla finansów.

Ludzie mogą się dzisiaj trochę ,,mijać `- każdy będzie bardziej pochłonięty sobą – swymi myślami.

Kolor grający dzisiaj pierwszoplanową rolę to – zieleń.  Jasna, ciemna, butelkowa. Frekwencje tych barw są doskonałym ,,pokarmem` dla wewnętrznej natury dnia. Kto lubi tę kolorystykę, warto uwzględnić.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Sobota 21 września

Dzień  wychłodzony energetycznie – dominuje kolorystyka biało -srebrno – niebieska z odrobiną brązu.  Poziom wibracyjny tych barw czyni go odważnym, pewnym siebie.    I te wartości charakterystyczne są dostępne każdemu.

Tendencja dnia do bycia w większej grupie, do spotkań towarzyskich.  Ale nawet w największym tłumie podkreślania swojej  indywidualności. Niewtapianie się.

Logiczne myślenie dzisiaj dominuje.  Dzień korzystny na utwierdzenie się w trafności podejmowanych decyzji.  Dzień optymistycznych przemyśleń.

Godną polecenia jest dzisiaj kolorystyka czerwona. Czerwień gra rolę pierwszoplanową, jest  szczęśliwym kolorem dnia.

Wibracje tej barwy linkują do sfery uczuciowej i tym samym uzupełniają  charakter dnia, uaktywniają jego wspaniały potencjał intelektualny.

Kolorem linkującym do energii generującej bogactwo  szeroko rozumiane, ale i finansowe –  jest zieleń. Warto po nią również dzisiaj sięgnąć.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Niedziela 22 września.

Dzień wypełniony ,,po brzegi wspomnieniami`. Ale nie trzeba ich przytrzymywać, a puścić luźno.

Z całego bukietu przeżyć pozostawiamy przy sobie tylko te dobre.  Pozytywne uczucia wywołane nimi przenosimy do teraźniejszości.

W doskonałym nastroju zajmujemy się,  czasem wydawałoby się bardzo prozaicznymi sprawami. Korzystny dzień na takie – na poukładanie, przestrzeni wokół nas – w której żyjemy, na przykład na biurku, w szafie, w przedpokoju, przy wejściu do mieszkania. Nie chodzi o typowe sprzątanie, ale o świadome zaaranżowanie tej przestrzeni w sposób nam pasujący.

Uśmiech, ale taki uduchowiony – mądry –  jest nieodzownym elementem dzisiejszego dnia.

Czerwień gra i dzisiaj  pierwszoplanową  i podwójną rolę – jest  szczęśliwą  wibracją dnia,  i jednocześnie linkującą do energii bogactwa. Uroku dzisiejszemu dniu doda także wibracja żywej zieleni.

W sferze uczuć dla kobiet korzystna kolorystyka brązowawa- czekolada, beże. Dla mężczyzn – czerwień.

randka z dniem. Pomyślny kolor.

Poniedziałek 23 września.

Dzień sympatyczny, ale nasycony do przesady energią współzawodnictwa. Przyciągania – przeciągania na swoją stronę. Sytuacja przypomina rywalizację o coś, czego jest wystarczająco dla każdego.

Fenomenalny dzień na doskonalenie umiejętności niebrania udziału w wyścigu małych zwierzątek, pędzących w kółko po labiryncie życia.  Kto szybciej, kto lepiej.

Te nakręcające tendencje dnia do konkurowania doskonale weżnie pod kontrolę wibracja kolorystyki czerwonej. I dzisiaj kolorem  pomyślnym i szczęśliwym jest czerwień.

Barwa ta reprezentuje element ognia i w strukturze energetycznej dnia pełni rolę wibracji linkującej do energii  bogactwa.  

Godna polecenia jest także zieleń.  Oba kolory wpłyną pozytywnie na charakterologiczne aspekty dnia i uczynią go jeszcze bardziej satysfakcjonującym. Oba kolory o polaryzacji żywej – yang.

Dzień skupienia się na sobie, a nie patrzenia na to, co czynią inni.  Dzień wytyczenia swego źródła powodzenia. Satysfakcji.

– When you are  simply yourself, and not compare and compete, every body will recognised you-.

 

 

Translate »